Saeima un valdība

Ināra Mūrniece Ministra birojs, Aizsardzības ministre

67335114

Jānis Eglītis Ministra birojs, Parlamentārais sekretārs

67335114

Ina Kļaviņa Ministra birojs, Ministres biroja vadītāja

67335188

Ieva Holma Ministra birojs, Ministres padomniece administratīvajos jautājumos

67335055
VILEVI, SIA

VILEVI, SIA

Uzņēmumā strādā pieredzējuši, sertificēti speciālisti ar ilgu darba pieredzi darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā. Mēs nodrošinām mūsu klientiem kvalitatīvu dokumentācijas sagatavošanu un izpildi, kas atvieglo uzņēmumu darbu un tiek izpildītas prasības atbilstoši Darba aizsardzības likumam.
SIA "Vilevi" ir liela pieredze darba aizsardzības pakalpojumu sniegšanas jomā. Mūsu pakalpojumus ir izmantojuši gan lielas kompānijas, gan mazi un vidēji uzņēmumi dažādās darbības sfērās.

ARIVAS, SIA

ARIVAS, SIA

SIA "Arivas” pakalpojumi: sakaru iekārtas un sistēmas; radio un TV raidītāji; antenu sistēmu uzstādīšana, projektēšana, piegāde un apkalpošana. SIA "Arivas" ievieš un uzstāda sakaru sistēmas ASV uzņēmumos.

Dace Balode Ministra birojs, Ministres padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos

67335017

Kristīne Kļaveniece Ministra birojs, Ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

67335277

Liene Sinavska Ministra birojs, Vecākā referente (sekretāre)

67335114

Jānis Garisons Vadība, Valsts sekretārs

67335115

Rasa Lubarte Vadība, Vecākā referente (sekretāre)

67335119
Security O.P.S., SIA

Security O.P.S., SIA

Mūsu komandu veido ilggadēji atlasītie darbinieki, sertificēti, nozares profesionāļi ar augstāko specializāciju, kuri ir īpaši apmācīti veikt dažādu objektu fizisko apsardzi, aizturēt likumpārkāpējus, ievērojot likumdošanas prasības un normatīvus, tajā pašā laikā saglabājot spēju būt atsaucīgiem, draudzīgiem, laipniem un humānā veidā risināt radušās problēmas.

LK VĀRTI, SIA

LK VĀRTI, SIA

Esam jauns uzņēmums, bet darbinieki ir ar 20 gadu pieredzi vārtu jomā. Ar savu pieredzi, palīdzēsim jums rast labāko risinājumu vārtu uzstādīšanai, jūsu privātmājai vai industriālam objektam. Strādājam visā Latvijas teritorijā, konsultējam, apsekojam objektus uz vietas.
Mūsu mērķis, ir attīstīties un sniegt klientiem labāko, kas ir saistīts ar paceļamajiem garāžu vārtiem, žogiem un citiem mūsu piedāvātajiem produktiem.
Esam punktuāli un precīzi, darbus veicam ar lielu atbildības sajūtu.

Mārtiņš Paškēvičs Vadība, Valsts sekretāra vietnieks nodrošinājuma jautājumos

67335116

Everita Palma-Jansone Vadība, Valsts sekretāra vietniece finanšu jautājumos

67335151

Rolands Heniņš Vadība, Politikas direktors – valsts sekretāra vietnieks

67335059

Evija Moora-Sīpola Administratīvais un dokumentu pārvaldības departaments, Direktore

67335108

Kaspars Galkins Militāri publisko attiecību departaments, Direktors

67335085
Šmid Ltd., SIA

Šmid Ltd., SIA

Šmid Ltd. ir darba apģērbu, darba apavu, darba cimdu un specapģērba tirdzniecību visā Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums pakalpojumus jau sniedz 15 gadus. Piedāvājam tādus produktus kā ķiveres, cimdus, drošības apavus, kombinezoni un citus apģērba tipus, kas ir paredzēti darba vajadzībām. Pie mums var iegādāties darba apģērbus no firmām kā piemēram Delta Plus, Cofra, Condura, Feldtmann, Pesso, HALLY HANSEN, UVEX Guide.

Irena Tirāne Audita un inspekcijas departaments, Direktore

67335228

Ilze Angere Audita un inspekcijas departaments, Direktores vietniece - ģenerālinspektore

67335053

Valdis Otzulis Aizsardzības plānošanas un analīzes departaments, Direktors

67335235

Ginta Brūmane – Gromula Aizsardzības politikas departaments, Direktore

67335245

Aigars Mikiško Krīzes vadības departaments, Direktors

67335101
Evidence Network, SIA

Evidence Network, SIA

SIA "Evidence Network" dibināta 2008. gadā un šobrīd ir kļuvis par vadošo uzņēmumu videonovērošanas, piekļuves kontroles, konvencionālās un adrešu ugunsdrošības, balss trauksmes izziņošanas, un citu profesionālo drošības sistēmu tirdzniecības jomā Latvijā. Lietuvas teritorijā darbojas uzņēmuma meitas kompānija. Kompānijas priekšrocība ir tās pieredze un augsti kvalificētie speciālisti.

  • Drošības sistēmu un videonovērošanas sistēmu vairumtirdzniecība
  • Kvalitatīvs un profesionāls garantijas un pēcgarantijas remonts
  • Profesionāla, pieredzējusi tehniskā atbalsta komanda
  • Drošības sistēmu apmācības, treningi un semināri

SIA "Evidence Network" ir viens no lielākajiem drošības sistēmu tehnikas izplatītājiem un vairumtirdzniecības pārdevējiem Baltijas reģionā.

Promet Safe, SIA

Promet Safe, SIA

Kompānija Promet safe – līderis seifu un metāla biroja mēbeļu ražošanā, tirdzniecībā!
Mapon, AS

Mapon, AS

Mapon ir viens no vadošajiem telemātikas nozares uzņēmumiem Ziemeļeiropā, specializējoties autoparka pārvaldības risinājumu un izsekošanas iekārtu izstrādē. Darbojoties nozarē jau kopš 2006. gada, Mapon daudzfunkcionālā platforma ir palīdzējusi izsekot vairāk nekā 22 miljardus kilometru sešos kontinentos.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst tādi risinājumi kā GPS izsekošana un maršuta plānošana, vadītāja braukšanas analīze, temperatūras uzraudzība un degvielas lietojuma kontrole, autoparka uzturēšana un efektivitāte, transportlīdzekļu koplietošana un tehniskā stāvokļa pārbaude, digitālās veidlapas un darba laika uzskaite, kā arī attālināta digitālā tahogrāfa datu lejuplāde un analīze.

Mapon platforma nodrošina integrācijas arī ar dažādām papildiekārtām, piedāvājot video tiešraides un notikumu fiksēšanu, savienojumu ar populārākajām maksas ceļu sistēmām (eTOLL integrācija), objektu izsekošanu ar Bluetooth tehnoloģijas palīdzību, kā arī datu apmaiņu ar citām vadošajām loģistikas un IT sistēmām.

Mapon lietotāju lokā šobrīd ir vairāk nekā 20 000 klientu, kuriem kopā esam uzstādījuši vairāk nekā 145 000 iekārtas. Mūsu radītie risinājumi palīdz ietaupīt resursus, kā arī nodrošināt efektīvu autoparka pārvaldību.