Smiltenes nov.

Atrasti 3644 uzņēmumi, tai skaitā KAPSILS, Mednieku klubs, PAKUĻI, Valkas rajona Bilskas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
G, Ģ
L, Ļ
P
R
S, Š
T
V

KAPSILS, Mednieku klubs

Smiltenes nov., Launkalnes pag., Silva, 18

PAKUĻI, Valkas rajona Bilskas pagasta, ZS

"Pakuļi", Bilskas pag., Smiltenes nov., LV-4706

Raunas Ekooga, Raunas pagasta Kalna Goģi, ZS

"Kalna Goģi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

PUMPURI, Apes lauku teritorijas Marutas Veinbergas, ZS

"Pumpuri", Apes pag., Smiltenes nov., LV-4337

Buki - Buciņi

Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729

VECPŪĶI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Vecpūķi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

LIELKĻAVAIŠI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Lielkļavaisi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

VIDUSCEPĻI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Viduscepļi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

ATVASES, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Atvases", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

LEJAS REMPI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS

"Lejas Rempi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

AKMEŅKALNS 1, Valkas rajona Grundzāles pagasta, ZS

"Akmeņkalns", Vizla, Grundzāles pag., Smiltenes nov., LV-4713

BALTVILKI, Raunas pagasta, ZS

"Dzērves", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

Ozolnieki, Drustu pagasta, ZS

"Ozolnieki", Drustu pag., Smiltenes nov., LV-4132

MADARAS, Cēsu rajona Drustu pagasta, ZS

"Madaras", Drustu pag., Smiltenes nov., LV-4132

KALNARUMPĪŠI, Valkas rajona Bilskas pagasta, ZS

Smiltenes nov., Bilskas pag., "Kalnrumpīši"

Zadiņi

"Kalna Zadiņi", Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729

PULLERI, Valkas rajona Blomes pagasta, ZS

"Pulleri", Blomes pag., Smiltenes nov., LV-4707

BEKURI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS

"Bekuri", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

PRIEDAINES, Raunas pagasta, ZS

Priežu iela 1, Rauna, Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
+