Smiltenes nov.
Atrasti 3644 uzņēmumi, tai skaitā OŠIŅI, Valkas rajona Launkalnes pagasta, ZS, JAUNLĀČI, Valkas rajona Smiltenes pagasta, ZS un citi
Pilsētas
Pagasti
A, Ā
B
D
G, Ģ
L, Ļ
P
R
S, Š
T
V
OŠIŅI, Valkas rajona Launkalnes pagasta, ZS
"Ošiņi", Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4718
JAUNLĀČI, Valkas rajona Smiltenes pagasta, ZS
"Jaunlāči", Smiltenes pag., Smiltenes nov., LV-4729
KALNA-BAUŅI, Valkas rajona Grundzāles pagasta, ZS
"Kalna Bauņi", Grundzāles pag., Smiltenes nov., LV-4713
VĀRPAIŅI, Valkas rajona Brantu pagasta, ZS
Smiltenes nov., Brantu pag., "Vārpaiņi"
STARIŅI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS
"Stariņi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724
LEJASMĀLEJAS, Valkas rajona Palsmenes pagasta, ZS
"Lejasmālejas", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724
STABUKALNS, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS
Smiltenes nov., Palsmanes pag., "Stabukalns"
KADOKAS, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS
"Kadokas", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724
PURMAĻI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Purmaļi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
KAIVAS, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Kaivas", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
JAUNURKSTES, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
Smiltenes nov., Raunas pag., "Jaunurkstes"
ROBEŽNIEKI, Cēsu rajona Drustu pagasta, ZS
"Robežnieki", Drustu pag., Smiltenes nov., LV-4132
JĀNĪŠI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Jānīši", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
ŽŪRAS, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Žūras", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
CELMI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Celmi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
ĶEVEITI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS
"Ķeveiti", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131
MĒTRAS, Cēsu rajona Drustu pagasta, ZS
"Mētras", Drustu pag., Smiltenes nov., LV-4132