Rīga, 10. jūn., LETA. Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) vairumtirgotājs SIA "Asbis Baltics" pagājušajā gadā strādāja ar 46,662 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,3% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 96,7% un bija 1,151 miljons eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2025. gadā, lai nodrošinātu ilgtspējību, uzņēmums attīstīja sadarbību ar informācijas tehnoloģiju (IT) aprīkojuma integrētājiem, izplatot dažādu IT komponenšu, perifērijas un gatavo produktu klāstu.
Šogad "Asbis Baltics" plāno turpināt attīstību, palielinot produktu portfeli un stabilizējot pozīcijas nozares līderu vidū Baltijas tirgū. Tāpat plānots papildināt preču sortimentu ar jaunām preču grupām un risinājumiem atbilstoši tirgus pieprasījumam.
Jau ziņots, ka "Asbis Baltics" 2024. gadā strādāja ar 40,137 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,6% vairāk nekā 2023. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga 2,8 reizes un bija 585 247 eiro.
"Asbis Baltics" reģistrēta 2007. gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 10 671 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Kiprā reģistrētajam "Asbisc Enterprises PLC".
IKT vairumtirgotāja "Asbis Baltics" apgrozījums pērn pieaudzis par 16,3%
LETA 10.06.2026
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...