Rīga, 7.jūl., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kuehne+Nagel" apgrozījums pagājušajā gadā bija 15,249 miljoni eiro, kas ir par 5,9% vairāk nekā 2023.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 411 568 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma palielinājumu pērn galvenokārt ietekmēja cenu svārstības jūras pārvadājumu biznesā pasaules tirgū.
Šogad uzņēmums plāno turpināt sadarbību ar SIA "Samsung Electronics Baltics" un SIA "Robert Bosch" noliktavas pakalpojumu jomā, kā arī "Kuehne+Nagel" plāno palielināt jūras kravu pārvadājumu apmērus un meklēt jaunus virzienus un iespējamos noliktavas pakalpojumu klientus.
Vienlaikus uzņēmums plāno noturēt, attīstīt un paplašināt klientu loku un apmērus sauszemes un arī gaisa pārvadājumu jomā.
2023.gadā "Kuehne+Nagel" strādāja ar 14,403 miljonu eiro apgrozījumu un 1,027 miljonu eiro zaudējumiem.
Kompānija reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 142 287 eiro. Uzņēmums "Kuehne+Nagel" pieder Zviedrijas "Kuehne & Nagel Investment", bet tā patiesais labuma guvējs ir Klauss-Mihaels Kīne.
Kravu pārvadātāja "Kuehne+Nagel" apgrozījums pērn palielinājies par 5,9%
LETA 07.07.2025
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...