Rīga, 5.jūn., LETA. Ātrās ēdināšanas ķēdes "McDonald's" pārvaldītāja "Premier Capital" reģionālā direktora Igaunijā, Lietuvā un Latvijā amatā iecelts Petre Tintoi, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Savukārt līdzšinējais "McDonald's" pārvaldītāja reģionālais direktors Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis iecelts par vadītāju Grieķijā.
Kompānijā informē, ka Tintoi ir vairāk nekā 30 gadu starptautiska pieredze "McDonald’s" uzņēmumā. Līdz šim viņš bija "McDonald’s" ģenerāldirektors Maltā, kā arī viņš iepriekš ieņēmis vadošus amatus gan Rumānijā, gan arī Maltā.
Tintoi būs jāvada uzņēmuma attīstību Baltijas valstīs, koncentrējoties uz klientu pieredzes uzlabošanu, darbības efektivitātes stiprināšanu un komandas izaugsmi visos trīs tirgos. Tāpat viņš būs atbildīgs par restorānu tīkla paplašināšanu, informē kompānijā.
"Premier Capital" ir "McDonald’s" attīstības licences turētājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Grieķijā, Maltā un Rumānijā.
LETA jau ziņoja, ka "McDonald's" pārvaldošais uzņēmums Latvijā SIA "Premier Restaurants Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 81,499 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 21,2% - līdz 5,202 miljoniem eiro.
Tostarp Latvijā kompānija pagājušajā gadā guvusi ieņēmumus 49,205 miljonu eiro apmērā, Lietuvā - 20,165 miljonu eiro apmērā, bet Igaunijā - 12,129 miljonu eiro apmērā.
Kompānija reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Premier Restaurants Latvia" īpašnieks ir Maltā reģistrētā "Premier Capital".
"McDonald's" pārvaldītāja reģionālā direktora Baltijas valstīs amatā iecelts Tintoi
LETA 05.06.2025
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...