Rīga, 27.maijs, LETA. Santehnikas ražotājs SIA "PAA" pagājušajā gadā strādāja ar 5,537 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2023.gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga vairākkārt un bija 142 769 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka, neraugoties uz vājo tirdzniecību, gada pēdējā ceturkšņa laikā "PAA" ražoja preces, kas palielināja noliktavas krājumus, kā arī ieguldīja spēkus un līdzekļus jaunu produktu attīstīšanai un sāka darbu pie fabrikas sadzīves telpu uzlabošanas. Šos darbus veikt ļāva iepriekšējos periodos uzkrātā peļņa.
Gada laikā "PAA" izdevās uzlabot pārdotās produkcijas portfeli, palielinot tieši augstākas pievienotās vērtības produktu pārdošanu. Tādējādi ražošanas izmaksas pieauga tikai par 1,8% pretstatā apgrozījuma pieaugumam par 4,2%.
Vadības ziņojumā teikts, ka pārdošanas apmēri Latvijā 2024.gadā samazinājās, salīdzinot ar 2023.gadu, galvenokārt lielo daudzdzīvokļu projektu būvniecības pasivitātes dēļ.
"PAA" lielākajā eksporta tirgū - Lietuvā, kā arī Igaunijā tirdzniecības apmēri būtiski nemainījās. Vienlaikus nozīmīgs tirdzniecības pieaugums bija Ukrainā, kurā bez koncerna "Agromat" atrasts vēl viens izplatītājs. Kompānijas vadība informē, ka būtisku pienesumu ir devuši arī jaunie Rietumeiropas klienti Beļģijā, Nīderlandē un Itālijā.
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2025.gadā plānots palielināt apgrozījumu līdz sešiem miljoniem eiro, kā arī gūt 300 000 eiro peļņu.
"PAA" 2023.gadā strādāja ar 5,314 miljonu eiro apgrozījumu un guva 4516 eiro peļņu.
Kompānija "PAA" reģistrēta 1993.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 142 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Pēteris Treicis.
Santehnikas ražotāja "PAA" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,2%
LETA 27.05.2025
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...