Rīga, 9.febr., LETA. Meža tehnikas izplatītājs SIA "Haitek Latvia" reorganizācijas procesā nodevis mantu 1,052 miljonu eiro apmērā kompānijai SIA "Pa10", liecina "Firmas.lv" informācija.
"Haitek Latvia" nodevusi "PA10" aktīvus ar atlikušo vērtību 2024.gada 15.novembrī kopumā 1,052 miljonu eiro apmērā. Tostarp mantā iekļauti divi nekustamie īpašumi Ogres novada Lielvārdē, Laimdotas ielā, un nekustamais īpašums Lielvārdē, Edgara Kauliņa alejā, kā arī mēbeles, elektroapgādes kabeļu līnija un cita manta, kas atrodas šajos īpašumos.
Kopā ar nodalāmo mantu kompānijai "Pa10" nodotas arī visas tiesības un saistības, tostarp līgumi un prasījuma tiesības, kas saistītas ar nodalāmo mantu, kā arī ar nodalāmās mantas sastāvā esošo nekustamo īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu saistītie un reorganizācijas spēkā stāšanās brīdī spēkā esošie līgumi par komunālo pakalpojumu piegādi vai pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanu šiem nekustamajiem īpašumiem, un no šiem līgumiem izrietošās un ar tiem saistītās saistības, teikts reorganizācijas līgumā.
Reorganizācija Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota 2025.gada 30.janvārī.
LETA jau vēstīja, ka Konkurences padome (KP) šogad 23.janvārī atļāva Lietuvas uzņēmumam "Dojus Forest" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār "Haitek Latvia".
"Haitek Latvia" 2023.gadā strādāja ar 15,573 miljonu eiro apgrozījumu un 1,33 miljonu eiro peļņu. Kompānija reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 100 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Beegs Grupp", bet "Haitek Latvia" patiesais labuma guvējs uz īpašumtiesību pamata ir Agris Putniņš.
Savukārt "Pa10" reģistrēta 2023.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir "Beegs Grupp", bet patiesais labuma guvējs ir Putniņš. Kompānija ieņēmumus no pamatdarbības pirmajā darbības gadā, proti, no 2023.gada 14.marta līdz 2023.gada 31.decembrim, neguva, kā arī cieta zaudējumus 21 351 eiro apmērā.
"Haitek Latvia" reorganizācijas procesā nodevusi mantu 1,052 miljonu eiro apmērā kompānijai "Pa10"
LETA 09.02.2025
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...