Rīga, 22.jūl., LETA. Grāmatu izdevējs SIA "Apgāds Zvaigzne ABC" pagājušajā gadā strādāja ar 15,348 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,6% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga 6,8 reizes - līdz 823 863 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2023.gadā uzņēmumā palielināts piedāvāto digitālo resursu skaits, papildināts lejupielādējamo interaktīvo materiālu klāsts, izveidoti jauni tiešsaistes interaktīvie materiāli jaunā un mobilajām iekārtām draudzīgā platformā, kā arī turpināta ārpakalpojumu sniegšana Izglītības un zinātnes ministrijai.
Šogad paredzēts daudzveidot "Apgāds Zvaigzne ABC" pieejamo literāro darbu klāstu drukātā formā, kā arī to pieejamību digitālajā vidē, modernizēt tehnisko bāzi informācijas apritei, turpināt izstrādāt un izdot mācību grāmatas, kā arī paplašināt sākto sadarbību projektā par e-grāmatu piegādi publiskajām bibliotēkām.
2022.gadā "Apgāds Zvaigzne ABC" strādāja ar 13,633 miljonu eiro apgrozījumu un 121 341 eiro peļņu.
"Apgāds Zvaigzne ABC" reģistrēts 1993.gada oktobrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 217 189 eiro. "Apgāda Zvaigzne ABC" lielākā īpašniece ir uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka, kurai pieder 50,83% kapitāldaļu. Pārējās uzņēmuma daļas pieder vēl 28 privātpersonām.
"Apgāda Zvaigzne ABC" apgrozījums pērn palielinājies par 12,6%
LETA 22.07.2024
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...