Rīga, 25.jūn., LETA. Kartona iepakojumu ražotājs "VG Kvadra Pak" pērn strādāja ar 18,265 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 0,3% un bija 2,092 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn ražošanas ēkā pabeigta apkures sistēmas renovācija un ventilācijas sistēmas pārbūve, kā arī veikti citi uzlabojumi.
Tika pabeigti projektēšanas darbi paredzētajai rūpnīcas attīstībai. Turpinot ieguldījumus tehnoloģiskā procesa modernizācijā, pārskata gadā noslēgts līgums par jaunas izciršanas iekārtas iegādi un veikts avansa maksājums.
Saražoto produkciju "VG Kvadra Pak" eksportē vairāk nekā uz 10 valstīm. Galvenie tirgi ir citas Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstis un vietējais tirgus.
"VG Kvadra Pak" vadība norāda, ka 2024.gada sākumā turpinās nenoteiktība attiecībā uz tautsaimniecības attīstības perspektīvām. Joprojām nav skaidra situācijas attīstība saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā 2022.gada 24.februārī un Rietumvalstu ieviestajām sankcijām pret Krieviju. Uzņēmumam nav noslēgtu līgumu ar uzņēmumiem Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā, kas šī brīža situācijā varētu radīt būtisku negatīvu ietekmi uz uzņēmuma darbību.
Šogad "VG Kvadra Pak" turpina iesāktos investīciju projektus. Paredzēts veikt rūpnīcas attīstības pirmās kārtas būvniecības darbus, kas ietvers rūpnīcas infrastruktūras pilnveidošanas darbus. Investīcijas tiks finansētas, izmantojot pašu līdzekļus, un, nepieciešamības gadījumā, aizņemoties no grupas konta.
Uzņēmums arī turpinās darbu pie jaunu klientu piesaistes, darbības efektivitātes uzlabošanas. 2024.gadu plānots noslēgt ar peļņu, teikts vadības ziņojumā.
"VG Kvadra Pak" 2022.gadā strādāja ar 19,023 miljonu eiro apgrozījumu un 2,086 miljonu eiro peļņu.
"VG Kvadra Pak" ir dibināts 1991.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,6 miljoni eiro. "VG Kvadra Pak" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijā, kas specializējies kartona iepakojuma ražošanā. Uzņēmuma īpašnieks ir Beļģijas uzņēmums "Van Genechten Packaging International NV".
Iepakojumu ražotāja "VG Kvadra Pak" apgrozījums pērn samazinājies par 4%
LETA 25.06.2024
"Evolution Latvia" apgrozījums pērn samazinājās par 0,1%
LETA 08.06.2026
Rīga, 8. jūn., LETA. Informāciju tehnoloģiju (IT) un azartspēļu prezentētāju ārpakalpojumu uzņēmums SIA "Evolution Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 134,712 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa sa
...
"Indexo Real Estate Fund" mainīs nosaukumu uz "Provendi Real Estate Fund"
LETA 08.06.2026
Rīga, 8. jūn., LETA. Alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka "Provendi Asset Management" pārvaldītais nekustamā īpašuma fonds "Indexo Real Estate Fund" mainīs nosaukumu uz "Provendi Real Estate Fund", aģentūru LETA informēja fondā.
Fondā norāda,
...
Kokapstrādes uzņēmuma "Kronospan Riga" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā samazinājies par 1,6%
LETA 08.06.2026
Rīga, 8. jūn., LETA. Kokapstrādes uzņēmums SIA "Kronospan Riga" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 222,164 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,6% mazāk nekā iepriekšējā finanšu ga
...