Rīga, 13.maijs, LETA. Ātrās ēdināšanas ķēdes "McDonald's" pārvaldītājs SIA "Premier Restaurants Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 77,214 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 32,1% - līdz 4,29 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānijas ienākumu pieaugums saistāms ar ieņēmumiem no jaunās ēdināšanas vietas Rīgā, lielāku apkalpoto klientu skaitu un pirkumu vidējās vērtības pieaugumu.
Pērn uzņēmums pārvaldīja 14 "McDonald's" ēdināšanas vietas Rīgā un Jelgavā, tostarp jauno vietu, kuru atvēra 2023.gada aprīlī Rīgā, Juglas ielā 95.
Ziņojumā minēts, ka pērn kompānija strādāja pie "McDonald's" zīmola stiprināšanas, mārketinga kampaņām un produktu uzlabošanas. Tāpat īstenotas labdarības kampaņas, kurās pērn ziedoto līdzekļu apmērs pārsniedza 115 000 eiro.
Vadība atzīmē, ka "Premier Restaurants Latvia" arī turpmāk virzīsies uz tirgus attīstības stratēģisko mērķu sasniegšanu. Cita starpā plānots darbs pie ķēdes optimizācijas, veikt ieguldījumus efektivitātes programmās, zīmolu attīstībā un strādāt pie citiem uzlabojumu pasākumiem.
"Premier Restaurants Latvia" 2022.gadā strādāja ar 66,139 miljonu eiro apgrozījumu un 3,248 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro. "Premier Restaurants Latvia" īpašnieks ir Maltā reģistrētais "Premier Capital".
"McDonald's" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis par 16,7%
LETA 13.05.2024
Vecrīgā slēgs "Michelin" ieteikto "Barents" restorānu un bāru
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Vecrīgā, Smilšu ielā, tiks slēgts starptautiskajā gastronomijas ceļvedī "Michelin Guide" iekļautais "Barents" restorāns un bārs, aģentūrai LETA apliecināja restorāna un bāra direktore Laura Podgurska.
Viņa norādīja, ka restorā
...
papildināta - "Rīgas piena kombināts" izveidojis meitaskompāniju "Rīgas saldējuma fabrika"
LETA 20.01.2026
(Pievienots "Food Union" komentārs 5.-8. rindkopā.)
Rīga, 20. janv., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts", kas ietilpst piena pārstrādes koncernā "Food Union", izveidojis meitaskompāniju SIA "Rīgas saldējuma fabrika", liecina "
...
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...