Konkursā meklē "Jelgavas komunālo pakalpojumu" valdes locekli

Rīga, 10.apr., LETA. Izsludināts konkurss, kurā meklēs "Jelgavas komunālo pakalpojumu" valdes locekli, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Valdes locekļa galvenie pienākumi uzņēmumā "Jelgavas komunālie pakalpojumi" būs vadīt, plānot un koordinēt kapitālsabiedrības darbību kopumā, kā arī nodrošināt likumos, Ministru kabineta noteikumos, Jelgavas pašvaldības domes lēmumos un apstiprinātajās nozares attīstības koncepcijās, stratēģijās un citos nozares attīstību reglamentējošos dokumentos noteikto mērķu un uzdevumu īstenošanu.

Mēneša atlīdzība par darbu valdē ir 4000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Lai pieteiktos konkursam, kandidātam konkursa pieteikuma dokumenti jāiesniedz elektroniski vai Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 26.aprīlis līdz plkst.14.30.

Pašreizējā valdes locekļa Alekseja Jankovska pilnvaras beidzas 20.maijā. Kā norāda pašvaldība, viņš par uzņēmuma valdes locekli iecelts uz termiņu, kas nevar būt ilgāks par vienu gadu.

SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" pieder Jelgavas pilsētas pašvaldībai (51%) un SIA "Kulk", liecina "Firmas.lv"dati. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 4,04 miljoni eiro, bet zaudējumi pārsniedza 91 000 eiro.