"BluOr Bank" valdes loceklis Petrovs atstājis darbu bankā

Rīga, 8.dec., LETA. "BluOr Bank" valdes loceklis Igors Petrovs saistībā ar jauniem profesionāliem izaicinājumiem karjerā piektdien ir pārtraucis darba attiecības ar banku un līdz ar to atstājis arī "BluOr Bank" valdi, teikts bankas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Petrovs Atbilstības direktora amatā bankas komandai pievienojās 2017.gada augustā, "BluOr Bank" valdes locekļa amatu ieņemot no 2018.gada maija.

Šajā laikā Petrovs ir vadījis operacionālās darbības un atbilstības nodrošināšanas un uzraudzības procesus, stiprinot risku pārvaldīšanas un iekšējās kontroles jautājumus bankā.

"BluOr Bank" valdē turpina darbu valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Latiševs un valdes locekļi Vadims Morozs, Dmitrijs Feldmans un Inga Preimane.

Jau vēstīt, ka "BluOr Bank" peļņa 2023.gada deviņos mēnešos bija 11,707 miljoni eiro, kas ir par 61,2% vairāk nekā 2022.gada deviņos mēnešos. 

Savukārt "BluOr Bank" aktīvi 2023.gada 30.septembrī bija 778,935 miljonu eiro apmērā, kas ir par 13,6% jeb 93,473 miljoniem eiro vairāk nekā 2022.gada beigās, kad bankas aktīvi bija 685,462 miljonu eiro apmērā.

Pēc aktīvu apmēra "BluOr Bank" 2022.gada beigās bija sestā lielākā banka Latvijā. Bankas vienīgais akcionārs ir Latvijas AS "BBG", kuras patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Peškovs, Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Oļegs Čepuļskis. "BluOr Bank" obligācijas iekļautas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.