Darbu sācis "Elvi" franšīzes partnera "Skarleta" veikals Liepājā

Rīga, 17.nov., LETA. Darbu sācis "Elvi" franšīzes partnera SIA "Skarleta" veikals Liepājā, Zemnieku ielā, aģentūru LETA informēja SIA "Elvi Latvija".

Šis ir "Skarleta" pirmais pārvaldītais "Elvi" veikals. Tas iekārtots vairāk nekā 500 kvadrātmetru platībā.

Investīcijas veikala izveidē kompānijā nenorāda.

LETA jau vēstīja, ka oktobrī bijušais mazumtirdzniecības tīkla "SPAR" franšīzes partneris "Skarleta" pievienojās "Elvi" franšīzei.

Taujāti par "Skarleta" piederošo "SPAR" veikalu Saldū un tā iespējamo pārtapšanu par "Elvi", kompānijā pauda, ka par tālākiem "Elvi" un "Skarleta" sadarbības plāniem informācija tiks atklāta laika gaitā.

Tāpat vēstīts, ka Liepājā, Zemnieku ielā, darbību pārtrauks "SPAR" veikals.

SIA "SPAR Latvija" valdes loceklis Oskars Millers iepriekš aģentūrai LETA norādīja, ka kompānijai "Skarleta" pieder divi "SPAR" veikali. Par otru veikalu, kas atrodas Saldū, Rīgas ielā, Millers komentāru nesniedza.

"Skarleta" pērn augustā atvēra pirmos divus "SPAR" veikalus Latvijā.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka pagājušajā gadā "Skarleta" strādāja ar 791 617 eiro apgrozījumu, kas ir 4,1 reizi vairāk nekā 2021.gadā, taču uzņēmums cieta zaudējumus 211 786 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Uzņēmums reģistrēts 1994.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2916 eiro. Uzņēmums pieder Jānim Sausnītim (25%), Jurim Aizezeram (25%) un Andrejam Džeriņam (50%).

Savukārt kompānija "Elvi Latvija" reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,003 miljoni eiro. "Elvi Latvija" pieder Imantam Rendeniekam (50%), SIA "Fortis VM" (49,93%), kas pieder Rendeniekam (88%), Vitai Rendeniecei (9%) un Igoram Kozlovskim (3%), un SIA "Realto Capital" (0,07%), kuras vienīgais īpašnieks ir Alvis Krasovskis.

Ar "Elvi" franšīzi Latvijā strādā vairāk nekā 20 uzņēmumu, tostarp SIA "Aizkraukles sabiedrība", SIA "Antaris", SIA "Anvis", SIA "Artavs", SIA "Bēnes PB", SIA "CPA", SIA "Ciemupes maiznīca", SIA "D.M.I.", SIA "GElaus3", SIA "Firma Orions", SIA "Fortuna EK", SIA "Gaida", SIA "Jāņezers", SIA "Leo", SIA "Liedags L", SIA "ML dvīņi", SIA "Monēta", SIA "Nestik", SIA "Opus Wood", SIA "Viko", SIA "Vita mārkets", SIA "Visa Z" un SIA "Skarleta".