Barona ielā nākamgad atklās jaunu "Čili pizza" picēriju

Rīga, 17.nov., LETA. Rīgā, Barona ielā pie Leļļu teātra, nākamgad atklās jaunu "Čili pizza" picēriju, aģentūrai LETA pauda "Tiamo gurpas" valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis.

Provizoriski picēriju plānots atvērt 2024.gada pirmajā ceturksnī.

Taujāts par investīcijām, Zukulis sacīja, ka patlaban jaunajā picērijā norit interjera dizaina izstrāde, tādēļ grūti noteikt precīzu skaitli. Vienlaikus viņš pieļāva, ka šāda apjoma struktūrvienībā investīcijas varētu sasniegt aptuveni 300 000 eiro.

"Ņemot vērā lokāciju, vēlamies viesus pārsteigt ar neparastu interjeru un izskatām iespējas vairākus dizaina elementus izgatavot Marokā," pauda kompānijas valdes priekšsēdētājs, piebilstot, ka Barona ielas picērijā būs arī salīdzinoši lielāks bērnu stūrītis.

Kopumā "Tiamo grupas" pārraudzībā Latvijā ir 18 picērijas Rīgā, Liepājā, Ogrē, Valmierā, Jelgavā un Daugavpilī. Līdz ar Barona ielas picērijas atklāšanu Rīgā būs 11 "Čili pizza" picērijas.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka SIA "Tiamo grupa" pagājušajā gadā strādāja ar 15,887 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 98,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka vairākkārt un bija 33 343 eiro.

Kompānija reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 142 268 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Aloizs Norkus (80%) un Monta Magone (20%).

"Tiamo grupā" ietilpst vairākas "Čili pizza" picērijas, kā arī restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik" Liepājā. "Tiamo grupa" ir īpašniece arī nekustamā īpašuma pārvaldītājam SIA "Jūrmalas parks".