"Lindstrom Prodem" līdz ar ražotnes paplašināšanu nākamgad palielinās ražošanas jaudas par 20%

Rīga, 12.sept., LETA. Tekstila nomas uzņēmums "Lindstrom" īstenojis Tukumā esošās darba apģērbu ražotnes "Lindstrom Prodem" paplašināšanas projektu, ļaujot nākamajā gadā kāpināt uzņēmuma ražošanas jaudas par vidēji 20%, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Ražotnes paplašināšanā ieguldītās investīcijas kompānijā neatklāj.

Ražotnes telpas palielinātas par 863 kvadrātmetriem, savukārt ar ražošanu nesaistītajā daļā izbūvēta 167 kvadrātmetru piebūve. Pēc veiktā paplašināšanas projekta kopējā "Lindstrom Prodem" ražotnes platība sasniedz 4853,9 kvadrātmetrus.

"Lindstrom" prognozē, ka līdz ar ražošanas jaudu kāpināšanu 2024.gadā "Lindstrom Prodem" apgrozījums varētu pieaugt par 15-20%, bet 2025.gadā - par 10-15%.

"Lindstrom" izpilddirektors Latvijā Ivars Šmits norāda, ka ražotnes palielināšana ir nozīmīgs stratēģisks projekts, kas ļauj palielināt ražošanas jaudu un uzņēmuma veiktspēju.

Projektā ir izbūvēta plašāka materiālu noliktava, telpa jauna apģērbu piegriešanas automāta izvietošanai, kāpinot ražošanas apmērus, piegriešanas atkritumu šķirošanas telpa, stiklots birojs ražotnē, lai uzlabotu darba plūsmu ražošanas procesa sākumā. Tāpat ir izbūvētas divas jaunas darbinieku virtuves, kā arī ir palielinātas darbinieku atpūtas telpas un labsajūtas zonas.

Jau vēstīts, ka Tukumā izvietotā darba apģērba ražotnes "Lindstrom Prodem" apgrozījums pērn bija 7,324 miljoni eiro, kas ir par 13,2% vairāk, salīdzinot ar 2021.gadu, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 23,4%, sasniedzot 289 497 eiro.

"Lindstrom Prodem" apģērbu ražotne sāka darbību 2017.gada februārī. Uzņēmums reģistrēts 2015.gadā, un tā pamatkapitāls ir 902 800 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Somijas "Lindstrom".