"SEB banka" piešķīrusi 1,8 miljonu eiro aizdevumu "Vinteko" biroja un noliktavas ēkas būvniecībai

Rīga, 30.maijs, LETA. "SEB banka" piešķīrusi 1,8 miljonu eiro aizdevumu jumtu segumu vairumtirdzniecības uzņēmumam SIA "Vinteko" biroja un noliktavas ēkas būvniecībai, aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.

Vienlaikus bankā norāda, ka uzņēmums jaunas noliktavas un biroja telpu būvniecības projektā Rīgā šogad plāno investēt kopumā vairāk nekā 2,5 miljonus eiro. 

"Vinteko" valdes priekšsēdētājs Juris Ošāns atzīmē, ka, pieaugot apgrozījumam, īpaši pēdējo divu gadu laikā, esošās telpas ir kļuvušas krietni par mazu, kā arī uzņēmuma tālākai attīstībai ir nepieciešama lielāka platība. Jaunajā projektā plānots uzbūvēt noliktavas un biroja ēku ar kopējo platību 1520 kvadrātmetru, kā arī teritorijā esošu vēl vienu atsevišķu biroja ēku 44,3 kvadrātmetru platībā.

Savukārt "Vinteko" valdes loceklis un pārdošanas vadītājs Raivis Anops min, ka jaunā noliktavas ēka ļaus palielināt tajā esošo krājumu apmēru - uzņēmums spēs pamatsortimentā nodrošināt plašāku jumtu segumu un aksesuāru klāstu. Vienlaikus jaunajā birojā plānots ierīkot semināra telpas, kurās organizēt dažāda veida apmācības un lekcijas par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem būvniecības jomas speciālistiem.

"Vinteko" jaunās noliktavas un biroja ēkas būvniecības darbus īsteno būvfirma SIA "P.M.G."

Kompānija "Vinteko" vairāk nekā 10 gadus darbojas jumtu segumu tirdzniecībā, sadarbojoties ar Eiropas lielākajām jumtu segumu ražotnēm un Latvijas lielākajiem būvmateriālu tirgotājiem, arhitektiem un būvniecības speciālistiem.

2021.gadā "Vinteko" strādāja ar 4,916 miljonu eiro apgrozījumu, kā arī guva 588 189 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas 2022.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

Kompānija "Vinteko" reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2812 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Ošāns (60,14%) un Anops (39,86%).

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" 2022.gada beigās bija otra lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Bankas informācija.