Biroju centra "Mūkusalas biznesa centrs" apgrozījums pērn audzis par 13,8%

Rīga, 25.maijs, LETA. Biroju centra "Mūkusalas biznesa centrs" apgrozījums pērn bija 4,019 miljoni eiro, kas ir par 13,8% lielāks nekā 2021.gadā, bet uzņēmuma peļņa pērn auga par 2,3% un bija 426 465 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn biroju centra aizpildījums ar nomniekiem bija virs 90%. Pērn piesaistīti tādi jauni nomnieki kā SIA "Given", SIA "Grenardi", SIA "Cintamani Baltic", "Instafreight", SIA "Pro gaisma" un citi.

Pagājušajā gadā uzņēmums turpināja jaunas biroju ēkas "Zeiss biroji" būvniecību ar kopējo platību 5600 kvadrātmetri, kā arī jaunu nomnieku piesaistīšanu jaunajai ēkai.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn lielākais izaicinājums bijis Krievijas sāktā kara Ukrainā izraisītā energoresursu cenu krīze, tādēļ uzņēmums pieņēmis vairākus lēmumus investēt energoefektivitātes pasākumos. Tostarp iegādāti granulu apkures katli, kas nodrošina neatkarību no gāzes.

Tāpat pērn turpināta jaunas daudzstāvu autostāvvietas projektēšana. Sākta arī vienas biroju ēkas rekonstrukcija un pārbūve.

Šogad "Mūkusalas biznesa centrs" plāno pabeigt biroju ēkas "Zeiss biroji" būvniecību, kā arī sāks daudzstāvu autostāvvietas būvniecību. Turpināsies biroju ēkas rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana.

"Mūkusalas biznesa centrs" 2021.gadā strādāja ar 3,533 miljonu eiro apgrozījumu un guva 416 722 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

SIA "Mūkusalas biznesa centrs" reģistrēta 2001.gadā, un kompānijas pamatkapitāls ir 314 802 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas kapitālā 22,6% pieder Alvim Krasovskim piederošajai SIA "Realto Capital", 30,01% - Klāvam, Evijai, Agatei Dārtai un Rūtai Vaskiem vienādās daļās piederošajai SIA "MBC Capital", 15,76% - Jekaterinai Ņikuļinai piederošajai SIA "JN Finance", 14,22% - investīciju pārvaldītāja SIA "Expansion Capital AIFP" pārvaldītajam fondam "INEC1 AIF", kura patiesie labuma guvēji ir Ēriks Fricsons un Zigmārs Reklaitis, 10% - Krasovskim piederošajai SIA "Realto AIFP", 6,86% - Mārcim Martinsonam, bet 0,54% - Ivetai Bahmanei.