precizēta - "Civinity" grupas īpašnieks iegādājies inženiertehnisko uzņēmumu "Ionica serviss"

(Informācijas avots precizē 22.maija ziņu, attiecīgi mainīts virsraksts un pirmā rindkopa.)

Rīga, 24.maijs, LETA. Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmumu grupas "Civinity" īpašnieks Deivids Jacka ir iegādājies inženiertehnisko uzņēmumu "Ionica serviss", paplašinot un nostiprinot grupas uzņēmumu pakalpojumu klāstu komercsektorā Latvijā, aģentūru LETA informēja "Civinity" pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka darījuma summa netiek atklāta.

"Ionica serviss" vairāk nekā 15 gadus sniedz pakalpojumus apkures, ventilācijas, dzesēšanas, siltumsūkņu un vispārējā klimata apkalpošanas jomā, kā arī veic projektēšanu un montāžu. "Ionica serviss" ir pieredze automātikas projektēšanas jomā (BMS - "Building Management Systems").

"Civinity" grupas vadītāja Latvijā Sanita Bērziņa norāda, ka ar "Ionica serviss" pievienošanu "Civinity" grupa spēcina pakalpojumu portfeli, paplašina un nostiprina kompetenču klāstu klientiem un līdz ar to stiprina pozīcijas tirgū. 

"Civinity" pārstāvji informē, ka "Ionica serviss" apgrozījums pagājušā gadā bija 2,184 miljoni eiro, kas ir par 26% vairāk, nekā 2021.gadā. Uzņēmumā strādā 36 darbinieki. "Ionica serviss" ir arī oficiālie pārstāvji un sadarbības partneri tādām starptautiskām korporācijām kā "Airedale", "Siemens" un "Honeywell".

"Firmas.lv" informācija liecina, ka līdz 2023.gada martam "Ionica serviss" īpašnieki bija Pēteris Alekss Bērziņš (42%), Dace Grosberga (42%) un Aleksandrs Golubovs (16%). Patlaban uzņēmuma īpašnieki ir Lietuvas uzņēmums "Pentaframe capital" (80%), kura patiesais labuma guvējs ir "Civinity" īpašnieks Jacka, Golubovs (10%) un Dace Grosberga-Bērziņa (10%). 

"Civinity" ir viena no lielākajām ēku uzturēšanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijā. "Civinity" grupa apvieno vairāk kā 30 uzņēmumus, kas pārrauga vairāk kā 13,5 miljonus kvadrātmetru dzīvojamo un komerciālo ēku, dažādās Eiropas pilsētās ir uzstādījuši vairākus tūkstošus inženiertehnisko sistēmu. "Civinity" komandā ir vairāk kā 2000 darbinieki Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā.