IT uzņēmuma "Emergn" apgrozījums pērn pieaudzis par 6,6%

Rīga, 18.maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma AS "Emergn" apgrozījums pērn bija 22,677 miljoni eiro, kas ir par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās par 19,9% un bija 1,914 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Emergn" pērn turpināja savu darbību, sniedzot pakalpojumus valsts institūciju un privāto uzņēmumu informācijas sistēmu (IS) attīstības jomā.

Vadības ziņojumā minēts, ka 68% no uzņēmuma apgrozījuma pērn veidoja ieņēmumi par sniegtajiem pakalpojumiem un pārdotajiem produktiem Latvijas klientiem, savukārt 32% veidoja ieņēmumi par ārvalstu klientiem sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzņēmuma saimnieciskā darbība ir orientēta uz tā ilgtermiņa attīstību, darbojoties kā ilgtspējīgam un sociāli atbildīgam uzņēmumam, teikts vadības ziņojumā.

Pērn tika turpināta gan darbinieku atalgojuma palielināšana, gan tika veiktas dažādas aktivitātes uzņēmuma tālākās attīstības veicināšanai, un uzņēmuma vadība norāda, ka finanšu stāvoklis 2022.gada beigās raksturojams kā labs.

Vadības ziņojumā teikts, ka "Emergn" īstermiņa plāni balstās uz uzņēmuma sagatavoto nākamā finanšu gada budžetu, kurā ir ņemti vērā gan budžeta sastādīšanas brīdī nolīgtie darbi, gan iestrādes jauno projektu iegūšanai, kā arī stratēģiskie lēmumi par noteiktu biznesa virzienu attīstību.

Vienlaikus "Emergn" attīstībā uzsvars likts uz pasākumiem uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanai nākotnē.

"Emergn" 2021.gadā strādāja ar 21,278 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,2% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās par 8% un bija 2,39 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānija "Emergn" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,04 miljoni eiro. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir ASV pilsonis Aleksandrs Adamopuloss.