Augšdaugavas novada vairākos pagastos siltuma tarifa pieaugums plānots 75%

Rīga, 2.dec., LETA. Augšdaugavas novada vairākos pagastos siltuma tarifa pieaugums plānots 75%, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

SIA "Naujenes pakalpojumu serviss" siltumapgādes pakalpojumu tarifu Augšdaugavas novada Naujenes, Kalkūnes, Nīcgales un Kalupes pagastos no 1.janvāra plāno celt par 75%.

Jauno tarifu 98,37 eiro par Mwh bez bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) plānots piemērot no 1.janvāra. Pašlaik ir spēkā tarifs 56,16 eiro par Mwh bez PVN.

Tarifa izmaiņas ir saistītas ar pamatizdevumu, proti, darba algas, energoresursu - kurināmais, elektroenerģija, degviela - palielināšanu, teikts SIA "Naujenes pakalpojumu serviss" sludinājumā.

Noteiktais tarifs stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lēmumu par noteiktā tarifa spēkā stāšanās atsaukšanu.

SIA "Naujenes pakalpojumu serviss" pieder Augšdaugavas novada pašvaldībai, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 2,51 miljoni eiro, zaudējumi 224 247 eiro.