Rīga, 31.okt., LETA. Zīmola "Mēness aptieka" pārvaldītājs AS "Sentor Farm aptiekas" pagājušajā gadā strādāja ar 166,925 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 2,227 miljoni eiro, kas ir par 77,6% vairāk nekā 2020.gadā, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka pandēmijas laika nepieciešamības farmaceitiskajai aprūpei veicināja dažādu jaunu ar digitālo vidi saistītu pakalpojumu un tehnoloģiju straujāku attīstību aptieku biznesā. Tostarp izmaiņas normatīvos pandēmijas laikā ļāva plašāk realizēt farmaceita konsultācijas tiešsaistē, kas nodrošina gan konsultāciju pieejamību, gan iespēju attālināti iegādāties nepieciešamos aptiekas produktus un recepšu zāles.
2020.gadā "Sentor Farm aptiekas" strādāja ar 152,265 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,7 reizes - līdz 1,282 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānija "Sentor Farm aptiekas" reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 199 000 eiro.
"Sentor Farm aptiekas" ir daļa veselības uzņēmumu grupas AS "Repharm", kam pieder arī zāļu vairumtirgotājs AS "Recipe Plus", augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājs AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" un SIA "Centrālā laboratorija". "Repharm" grupas māteskompānijai AS "AB City" pieder arī zāļu ražotājs "Olainfarm".
"Sentor Farm aptiekas" peļņa pērn pieauga par 77,6%
LETA 31.10.2022
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...
EM produktivitātes rādītājs "DeskTime" lietotnē sasniedzis 92%
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Ekonomikas ministrijas (EM) vidējais darba laika uzskaites lietotnes "DeskTime" produktivitātes rādītājs ir sasniedzis 92%, aģentūru LETA informēja AS "Draugiem Group".
EM noslēgusi pirmo gadu kopš darba laika uzskaites un ana
...
papildināta - Biedrība aicina LSM pārskatīt nostāju par Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijā"
LETA 16.01.2026
(Pievienotas pēdējās trīs rindkopas.)
Rīga, 16. janv., LETA. Biedrība "Ebreji par mieru" aicina pārskatīt Latvijas Sabiedriskā medija (LSM) nostāju attiecībā uz Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.
Vēstulē LSM valdei,
...