Rīga, 17.jūn., LETA. Vides pakalpojumu koncerns "CleanR grupa" (iepriekš - "TAK investīcijas") iegādājies 39,29% būvniecības atkritumu apsaimniekošanas "RSC Noma" kapitāldaļu, liecina informācija "Firmas.lv".
Kā aģentūru LETA informēja "CleanR grupas" pārstāvji, darījuma summa nav izpaužama, jo tā ir komercinformācija.
"CleanR grupa" skaidro, ka viens no darījuma mērķiem ir šajos ilgstoši nestabilajos ekonomiskos apstākļos ar strauji augošu energoresursu cenu pieaugumu un inflācijas kāpumu nodrošināt būvniecības atkritumu apsaimniekošanas un pārvadāšanas segmentā strādājošajai "RSC Noma" noturēšanos tirgū.
"CleanR grupas" valdes loceklis Guntars Levics pauž, ka, ka "RSC Noma" ir bijis stabils būvniecības atkritumu apsaimniekošanas segmenta dalībnieks vairāk nekā 20 gadu, taču šī brīža sociālekonomiskie apstākļi un darbība šaurā tirgus nišā var kļūt izšķiroši kritiska. Tādēļ ir sākts darījums, kas sniegs iespēju nodrošināt pakalpojuma saņemšanu visiem klientiem saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.
Vides pakalpojumu koncerns plāno darījumu saskaņot ar Konkurences padomi normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", "RSC Noma" apgrozījums 2020.gadā bija 3,594 miljoni eiro, bet peļņa - 169 109. Finanšu dati par 2021.gadu vēl nav publiskoti. Uzņēmums reģistrēts 2010.gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kompānija pieder AS "Agro Investīcijas" (60,71%) un "CleanR Grupa" (39,29%). Pirms veiktā darījuma "Agro Investīcijas" piederēja 100% "RSC Noma" kapitāldaļu.
Atbilstoši "CleanR grupas" konsolidētajam pārskatam par pagājušo gadu grupā 2021.gada beigās ietilpa 21 sabiedrība, no kurām lielākais neto apgrozījuma apjoms ir SIA "Clean R", SIA "Vides resursu centrs" un pilnsabiedrībai "Vides pakalpojumi Liepāja". Koncerna patiesais labuma guvējs ir Guntars Kokorevičs.
Koncerns "CleanR grupa" iegādājies 39,3% būvniecības atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma "RSC Noma" kapitāldaļu
LETA 17.06.2022
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...
EM produktivitātes rādītājs "DeskTime" lietotnē sasniedzis 92%
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Ekonomikas ministrijas (EM) vidējais darba laika uzskaites lietotnes "DeskTime" produktivitātes rādītājs ir sasniedzis 92%, aģentūru LETA informēja AS "Draugiem Group".
EM noslēgusi pirmo gadu kopš darba laika uzskaites un ana
...
papildināta - Biedrība aicina LSM pārskatīt nostāju par Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijā"
LETA 16.01.2026
(Pievienotas pēdējās trīs rindkopas.)
Rīga, 16. janv., LETA. Biedrība "Ebreji par mieru" aicina pārskatīt Latvijas Sabiedriskā medija (LSM) nostāju attiecībā uz Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.
Vēstulē LSM valdei,
...