Degvielas mazumtirgotāja "Viada Baltija" apgrozījums pieaudzis par 35,3%

Rīga, 12.maijs, LETA. Degvielas mazumtirgotāja AS "Viada Baltija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 212,806 miljoni eiro, kas ir par 35,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija strādāja ar peļņu 774 019 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Viada Baltija" pērn veiksmīgi turpināja paplašināšanos, kā arī modernizācijas un attīstības procesu. 

Pēc vadības ziņojumā minētā, pērn kompānija pārņēma 18 degvielas uzpildes stacijas, kā arī atvēra vienu jaunu degvielas uzpildes staciju Vienīgas gatvē, Rīgā. Pērn tika atvērta arī jauna auto mazgātava Maskavas ielā. 

Tāpat pērn sākts rekonstruēt degvielas uzpildes stacijas "Grobiņa", "Sigulda", "Rumbula", "Krasta 2", kā arī vienas jaunas degvielas uzpildes stacijas un divu automazgātavu celtniecība, kuru nodošana ekspluatācijā paredzēta 2022.gadā, vēstīts vadības ziņojumā.

Vadības ziņojumā arī vēstīts, ka šogad plānots ieviest "Viada" mobilo lietotni. 

2020.gadā "Viada Baltija" apgrozījums bija 157,281 miljons eiro, kas ir par 10,1% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 521 008 eiro apmērā pretstatā peļņai 2019.gadā.

Uzņēmums reģistrēts 2015.gadā, un tā pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Kompānijas īpašnieki ir Lietuvas uzņēmumi "Viada LT" (97%) un "Jorūna" (3%), bet uzņēmuma patiesi labuma guvēji ir Birute Paleičikiene, Renata Paleičikaite-Polujanskiene, Kristina Paleičikaite-Lesevičiene un Ivans Paleičiks.