"Enefit" tiešsaistes seminārā ceturtdien informēs par saules paneļu izbūvi

Rīga, 5.apr., LETA. Enerģētikas uzņēmums SIA "Enefit" ceturtdien, 7.aprīlī, rīkos vebināru par saules paneļu izbūvi - "Saules projekts uzņēmumam: risinājumi un iespējas", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Pasākumā varēs uzzināt par būtiskāko, ieviešot saules enerģijas risinājumus uzņēmumā.

"Enefit" pārstāvji vebinārā stāstīts par to, kādas ir priekšrocības saules paneļu izbūvei, kā arī to, kas jāņem vērā, salīdzinot dažādus piedāvājumus, un ar ko jārēķinās projekta īstenošanas gaitā.

Vebinārā paredzēts apspriest tematus par saules elektrostacijām uzņēmumiem un saules projekta ekonomisko pamatojumu, projekta realizācijas gaitu, kā arī to, kam jāpievērš uzmanība, meklējot piemērotāko saules enerģijas risinājumu.

Pasākums notiks no plkst.10 līdz 11. Dalībai tiešsaistes seminārā nepieciešams reģistrēties "Enefit" mājaslapā. Dalība tajā ir bez maksas.

Kompānija "Enefit" reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,485 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 57,66 miljoni eiro, kas ir par 0,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi saruka par 60,9% un bija 1,18 miljoni eiro. "Enefit" pieder Igaunijā reģistrētajai "Eesti Energia".