"Getliņi eko" valdi atstājis Raimonds Timma

Rīga, 7.febr., LETA. Atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekotāja SIA "Getliņi eko" valdi atstājis tās ilggadējais loceklis Raimonds Timma, liecina "Firmas.lv" informācija.

Viņš uzņēmuma valdē bija kopš 2010.gada marta līdz šā gada 4.februārim.

Savukārt viņa vietā stājusies Jūlija Daļecka, kura līdz šā gada 31.janvārim bija "Getliņi eko" daļēji piederošā uzņēmuma AS "Tīrīga" valdē.

"Getliņi eko" pārstāvji aģentūrai LETA skaidroja, ka Timmam pagājušā gada 1.jūnijā beidzās pilnvaru termiņš, tāpēc tika rīkots jauns konkurss uz vakanto valdes locekļa amatu.

Nominācijas komisija septiņu locekļu sastāvā izskatīja vairāk nekā 50 pretendentu pieteikumus un trīs atlases kārtās visaugstāko punktu skaitu ieguva Daļecka.

Jau vēstīts, ka 2020.gadā "Getliņi eko" strādāja ar 27,48 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 21,7% un bija 592 781 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 1997.gada novembrī, un tā pamatkapitāls ir 6,009 miljoni eiro. Kontrolpakete jeb 97,7% uzņēmuma kapitāla pieder Rīgas domei, bet 2,3% - Ropažu novada domei.