Rīga, 2.aug., LETA. Vides pakalpojumu kompānija SIA "Clean R" no 1.augusta kļuvis par Valmieras centra un apkaimju teritoriju uzkopšanas uzņēmumu, aģentūrai LETA pavēstīja "Clean R" sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Auziņa.
Viņa informēja, ka "Clean R" Valmieras pilsētas centrā, Pārgaujā, Zvirgzdukalnā un Jāņparkā uzkops ietves un kāpnes, ielu malas, celiņus parkos un skvēros, autobusu pieturas, automašīnu stāvlaukumus, bruģakmens saliņas un rotaļu laukumus.
Tāpat uzņēmums nodrošinās Valmieras pilsētas pašvaldībai piederošo ēku piegulošās teritorijas uzkopšanu un zāles pļaušanu. Šo uzdevumu izpildei "Clean R" iegādājies jaunu specializēto tehniku, tostarp vakuuma iekārtas ietvju attīrīšanai no smiltīm un gružiem, kā arī tehniku ietvju un gājēju celiņu attīrīšanai no sniega ziemas periodā.
"Clean R" ieguva tiesības nodrošināt teritoriju uzkopšanas darbus Valmieras pilsētā gada garumā no 2021.gada 1.augusta līdz 2022.gada 31.jūlijam, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu Valmieras pilsētas izsludinātā iepirkumā.
Līdz ar darbu sākšanu Valmierā, uzņēmums radījis vairāk nekā 20 jaunas darbavietas. Visas vakances aizpildījuši vietējie Valmieras pilsētas un reģiona iedzīvotāji.
Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija, pušu noslēgtā līguma summa ir 105 879 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.
"Clean R" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir AS "TAK investīcijas", bet patiesais labuma guvējs - Guntars Kokorevičs. Uzņēmums pagājušajā gadā strādāja ar 41,028 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 43,2% un bija 4,407 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Valmieras centru un apkaimju teritorijas turpmāk uzkops "Clean R"
LETA 02.08.2021
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...
EM produktivitātes rādītājs "DeskTime" lietotnē sasniedzis 92%
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Ekonomikas ministrijas (EM) vidējais darba laika uzskaites lietotnes "DeskTime" produktivitātes rādītājs ir sasniedzis 92%, aģentūru LETA informēja AS "Draugiem Group".
EM noslēgusi pirmo gadu kopš darba laika uzskaites un ana
...
papildināta - Biedrība aicina LSM pārskatīt nostāju par Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijā"
LETA 16.01.2026
(Pievienotas pēdējās trīs rindkopas.)
Rīga, 16. janv., LETA. Biedrība "Ebreji par mieru" aicina pārskatīt Latvijas Sabiedriskā medija (LSM) nostāju attiecībā uz Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.
Vēstulē LSM valdei,
...