"airBaltic" un "Tez Tour" atjauno čarterlidojumus no Rīgas uz Burgasu Bulgārijā

Rīga, 7.jūl., LETA. Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" sadarbībā ar starptautisko tūroperatoru "Tez Tour" vasaras sezonā atjaunojusi čarterlidojumus no Rīgas uz Burgasu Bulgārijā, aģentūru LETA informēja "airBaltic".

Iknedēļas lidojumi starp abām pilsētām šajā sezonā tiks nodrošināti līdz septembra vidum. Lidojuma aptuvenais ilgums ir divas stundas un 30 minūtes.

"Tez Tour" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs norādīja, ka, viņa ieskatā, divu tūrisma nozares līderu sinerģija ļauj katru gadu atklāt gan jaunus čarterreisu, gan regulāro lidojumu galamērķus, tādējādi padarot Rīgu par vēl pievilcīgāku un populārāku aviosatiksmes centru Baltijas reģiona valstīs.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Tez Tour" pērn strādāja ar 6,676 miljonu eiro apgrozījumu un 906 772 eiro zaudējumiem. "Tez Tour" reģistrēta 2002.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. "Tez Tour" vienīgais īpašnieks ir Spānijā reģistrēta kompānija "Germesinvest SL".

Savukārt "airBaltic" koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga 29 reizes un sasniedza 264,6 miljonus eiro. Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%