"Printful" pāstāvis vieslekcijā stāstīs topošajiem uzņēmējiem, kā īstenot savas idejas

Rīga, 25.sept., LETA. Šodien plkst.18 Biznesa augstskolā "Turība" informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmuma "Printful Latvia" mārketinga vadītājs Raitis Puriņš vadīs vieslekciju "Startup uzsākšana - mārketinga ABC", kurā topošajiem uzņēmējiem stāstīs, kā īstenot savas idejas, aģentūrai LETA stāstīja augstskolas sabiedrisko attiecību speciālists Elvijs Mičulis.

Viņš skaidroja, ka ikvienam ir idejas un vēlmes, kuras esam gatavi realizēt, taču dažkārt pietrūkst atbilstošu prasmju un zināšanu. "Iespējams, tieši tas kavējis daudzu potenciāli veiksmīgu uzņēmumu attīstību vai produktu radīšanu," sacīja Mičulis.

Lekcijā tiks sniegta iespēja uzzināt par mārketinga nozīmi "startup" uzņēmumu pasaulē, kā sākt veidot mārketinga komandu un pašam savu unikālo darba sistēmu, kas veicinās radošu ideju rašanos, produktivitāti un izaugsmi. Tāpat tiks sniegtas vairākas citas atziņas, kas noderēs "startup" uzņēmējam, solīja Mičulis.

Kopš Puriņš pievienojās uzņēmumam 2016.gadā, tas ir četrkāršojis savas darbības apmēru un tagad mārketinga vadītājs vada vairāk nekā 30 mārketinga speciālistu komandu.

Kā ziņots, informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmuma "Draugiem Group" meitasuzņēmums AS "Printful Latvia" pērn, kas bija pirmais pilnais darbības gads, strādāja ar 11,461 miljona eiro apgrozījumu, bet kompānijas peļņa bija 4,229 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.  

Kompānija "Printful Latvia" reģistrēta 2017.gada 13.februārī, un tās pamatkapitāls ir 350 000 eiro.

"Printful Latvia" nodrošina programmatūras risinājumu izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu un arī ražošanas pakalpojumus.