SIA Viss Veikaliem un Noliktavām - autoiekrāvēji, frontālie iekrāvēji

autoiekraveji

Autoiekrāvēji

Autoiekrāvēji ir lielisks palīgs, iekraujot un izkraujot kravu. SIA "Viss veikaliem un noliktavām" pieejami dažāda veida un celtspējas autoiekrāvēji.
 
Uzņēmums piedāvājuma klāstā pieejami šādi autoiekrāvēji:
 
Uzņēmuma "Viss veikaliem un noliktavām" autoiekrāvēji tiek ražoti Ķīnā bāzētās kompānijas "Lonking Holdings Limited" rūpnīcā, kas ierindojas starp TOP 10 globāla mēroga celtniecības mehānismu ražošanas kompānijām pasaulē.
 
Autoiekrāvēji, kurus piedāvā SIA "Viss veikaliem un noliktavām", ir uzticami un labas kvalitātes - tos iespējams iegādāties, ņemot vērā klienta vajadzības. Pieejamie autoiekrāvēji atšķiras ar trīs dažādu dzinēju iespējām un celtspēju. 

frontalie_iekraveji

Frontālie iekrāvēji

Frontālie iekrāvēji darbojas kā papildus aprīkojums, ar kuru palīdzību traktors spēj palielināt sava darba ražību. Frontālie iekrāvēji palīdz iegūt daudz augstāku transportlīdzekļa noslogojumu, veiktspēju un funkcionalitāti.
 
Aprīkojot traktoru ar frontālo iekrāvēju, ir daudz izdevīgāk, nekā divi atsevišķi transportlīdzekļi, kas veiks tādu pašu darbu, kā traktors, kas aprīkots ar iepriekš minēto papildiespēju. Frontālie iekrāvēji tiek izmantoti dažādiem kraušanas darbiem, piemēram, būvgružus, zemi, dažādus koka materiālus u.c.
 
SIA "Viss veikaliem un noliktavām" pieejami dažādi frontālie iekrāvēji, kuriem atšķiras kausa ietilpība, slodze - maksimālais svars, kādu kauss var pacelt un dzinēja jauda. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko frontālo iekrāvēju, ņemot vērā tā turpmāko pielietojumu un nepieciešamo darbības jaudu.