Iekrāvēju, noliktavas tehnikas un materiālu plūsmas vadības tehnoloģijas. SIA "Jungheinrich Lift Truck"

plaukti2

Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas ir paredzētas optimālai preču pārkraušanas efektivitātei. Tās izmanto palešu, garenisku preču, kā arī statiskai un dinamiskai sīkpreču uzglabāšanai.

Vispopulārākā izvēle ir daudzvietīgie plaukti, kuri ļauj piekļūt visām noliktavas precēm. Šauro eju plaukti ir pielāgojamo sistēmu iespaidīgākais risinājums, kas nodrošina maksimālu telpas izmantošanu. Dažāda veida uzglabāšanas un pasūtījumu komplektēšanas uzdevumu izpildei pieejami arī vienvietīgais, augstais, mobilais, gravitācijas, iebīdāmais, iebraucamais un "shuttle" tipa kanālu plaukts.

Plauktu sistēmas, kas paredzētas statiskai sīkpreču uzglabāšanai, ir sīkpreču plaukts, kurā preces vairākos līmeņos tiek uzglabātas no tērauda vai koka plāksnēm izgatavotos plauktos, daudzstāvu konsoļu plauktu sistēmas, kas optimāli izmantos noliktavā pieejamo angāra augstumu, kā arī automātiska mazo detaļu noliktava – tā nodrošina vietas ietaupījuma ziņā īpaši izdevīgu sīkpreču uzglabāšanu konteineros, uz plaukta virsmām vai kartona kastēs.

Dinamiskai sīkpreču uzglabāšanai paredzēti gravitācijas plaukti, kas nodrošina preces automātisku pārvietošanos uz izkraušanai paredzēto vietu, liftveida plaukti – tie tiek automātiski pārvietoti līdz vidusdaļā uzstādītajam ekstraktoram, kas tos nogādā līdz vadības atverei, karuseļtipa plauktu sistēma, ko veido nesēji un plaukti, kuri vienmēr tiek aizgādāti lietotājam pa īsāko ceļu, kā arī pārvirzāmi sīkpreču plaukti.

Garenisku preču ar vidēju un lielu pašsvaru, piemēram,  stieņu, cauruļu un plākšņu uzglabāšanai pieejamas plauktu sistēmas – konsoles, kuras apkalpo iekrāvēji.

Lasiet vairāk: http://www.jungheinrich.lv/produkti/palesu-plaukti-noliktavu-aprikojums/

Lietoti iekrāvēji

Lietoti iekrāvēji, kas restaurēti pēc piecu zvaigžņu principa, ir gan tehniski, gan vizuāli teicamā stāvoklī un atbilst augstākajiem drošības standartiem un ilgtspējai. JUNGSTAR iekrāvēji atbilst piecu zvaigžņu kvalitātes standartu augstajām prasībām: lietoti iekrāvēji atbilst drošības noteikumu un ES regulu redakcijai, to detaļas ir pilnībā funkcionējošas, tiem ir atjaunots izskats, pateicoties kompleksai tīrīšanai un jaunam krāsojumam, tie ir uzticami – nebūs jāuztraucas par negaidītiem ražošanas procesu pārtraukumiem un pēcpārbaužu izmaksām, iekrāvēji ir arī ilgtspējīgi un dabai draudzīgi.

Lietoti iekrāvēji tiek restaurēti sešos soļos – saņemšanas brīdī tos pārbauda un nosaka to stāvokli. Tam seko iekrāvēja demontāža un tīrīšana. Pēc tam tiek uzsākts visu detaļu restaurācijas process. Tā noslēgumā tiek veikta virsmas apstrāde, kam seko atkārtota montāža, un restaurāciju noslēdz pēdējā pārbaude, izmantojot funkcionālo testu ar nominālo slodzi.

Lietotu iekrāvēju galvenās priekšrocības ir to ievērojami zemāka cena nekā jaunai precei, taču to kvalitāte ar to ir vienlīdzīga, kā arī to renovācija būtiski samazina resursu un enerģijas patēriņu.

Lasiet vairāk: https://www.jungheinrich.lv/produkti/lietota-krausanas-tehnika/

Iekraušanas tehnikas serviss

Iekraušanas tehnikas serviss piedāvā pilna servisa iekrāvēju apkalpošanu. Serviss paredzēts arī tehnikas, noliktavas un vadītāju drošības nodrošināšanai.

Iekraušanas tehnikas serviss paredz regulāras tehniskās apkopes, apskates un konstatēto defektu novēršanu, kā arī tehnisko atbalstu. Intervālservisa uzdevums ir pamanīt un savlaicīgi novērst smagajā iekrāvēju ikdienas darbā rodošos materiālu un detaļu nogurumu un nolietojumu. Noteiktie intervāli, kā arī moderna analīzes programmatūra rūpējas ilgtermiņā par iekrāvēja darbspēju, samazina remonta izmaksas un dīkstāves. Bateriju serviss palīdz palielināt baterijas dzīves ciklu un saglabāt tās kapacitāti. Pieejams arī lādētāju serviss, kura laikā tiek veikta pilna funkcionalitātes pārbaude un tehniskā apkope, lai nodrošinātu baterijas pareizu uzlādi un darbību. Iekraušanas tehnikas serviss rūpējas arī par hidrauliskās eļļas savlaicīgu nomaiņu un videi draudzīgu atstrādātās eļļas utilizāciju. Tāpat pieejamas arī oriģinālās rezerves detaļas.

Lasiet vairāk: https://www.jungheinrich.lv/pakalpojumi/serviss/