Rīga, 23.sept., LETA. Finanšu un investīciju uzņēmums "Capitalia" palielinās pamatkapitālu par 273 510 eiro - līdz 500 000 eiro, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kompānijas pārstāvji informē, ka akcionāru sapulcē šodien nolemts palielināt pamatkapitālu no 226 490 eiro līdz 500 000 eiro. Pamatkapitāls tiks palielināts, izlaižot jaunas parastās akcijas, kā arī priekšrocības akcijas. Atbilstoši apstiprinātajiem pamatkapitāla palielināšanas noteikumiem pieteikties jaunemitētajām akcijām varēs līdz 2016.gada 23.oktobrim.
"Pamatkapitāls tiek palielināts, lai stiprinātu uzņēmuma bilanci un sagatavotu kompāniju turpmākam izaugsmes posmam," skaidro kompānijas pārstāvji.
"Capitalia" ir izveidota 2007.gadā, un tās vienīgais īpašnieks, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Simons Tamuļonis (Simonas Tamulionis), taču uzņēmums ir akciju sabiedrība, tādēļ tam nav Uzņēmumu reģistram jāsniedz ziņas par īpašniekiem, un šī informācija var neatbilst patiesībai. Kompānijas padomes priekšsēdētājs ir finanšu konsultanta "Superia" direktors Mārtiņš Krūtainis.
"Capitalia" palielinās pamatkapitālu līdz 500 000 eiro
LETA 23.09.2016
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...