Saeima un valdība

Edgars Baldunčiks Frakcija "Jaunā Vienotība", Vecākais konsultants

67087481

Lolita Ēdolfa Frakcija "Nacionālā apvienība", Vecākais konsultants

67087273

Baiba Veisa Frakcija “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija”, Vecākā konsultante

67087225

Līga Krapāne Frakcija "Latvija Pirmajā vietā", Vecākā konsultante

67087292

Ginta Veipa-Kopilova Frakcija "Progresīvie", Vecākā konsultante

67087269
Energotaupošas tehnoloģijas un sistēmas, SIA

Energotaupošas tehnoloģijas un sistēmas, SIA

Mūsu misija ir piedāvāt klientiem energoefektīvus ēku apkures un karstā ūdens apgādes sistēmu risinājumus. Savos projektos izmantojam tikai nozares vadošo ražotāju piedāvātās iekārtas. Veicam gan esošu sistēmu rekonstrukciju, gan jaunu sistēmu projektēšanu un montāžu. Kā iekārtu ražotāju pārstāvis Latvijā, nodrošinām mūsu klientus ar garantijas un pēc garantijas laika servisa apkalpošanu.

BRICO LATVIA, SIA

BRICO LATVIA, SIA

SIA “ Brico Latvia “ dibināts 2012. gadā. Uzņēmuma darbības pamatvirziens bija dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība, bet ar 2020. gada sākumu uzņēmums ir mainījis savu darbības pamatvirzienu uz būvmateriālu tirdzniecību un atvēris būvmateriālu un saimniecības preču veikalu internetā brico.lv

Raimonds Bušs Frakcija “Stabilitātei!”, Vecākais konsultants

67087418

Dzintra Kusiņa Frakcija "Zaļo un Zemnieku savienība", Vecākais konsultants

67087237
A.M.Holdings, SIA

A.M.Holdings, SIA

Uzņēmums "A.M.Holdings" nodarbojas ar koka karkasu māju būvniecību objektā uz vietas, kā arī ar mazākiem darbiem vasarnīcu, terašu, jumtu konstrukcijas un pirts būvniecības darbiem.
PALMER GROUP, SIA

PALMER GROUP, SIA

Augstas kvalitātes un precizitātes metālapstrādes uzņēmums Latvijā. Tehniskā projekta izstrāde un rasējuma digitalizācija. Detaļu ražošana vairumā, izmantojot augstas precizitātes lāzergriešanas un locīšanas CNC iekārtas. MIG/MAG un TIG alumīnija, nerūsējošā tērauda metināšana.

INTRO MĒBELES, SIA

INTRO MĒBELES, SIA

"INTRO Mēbeles", SIA nodarbojās ar dažādu mēbeļu tirdzniecību un to piegādi. Mēbeles var iegādāties internetveikalā vai apskatīt uz vietas. Piegādājam arī dīvānus un gultas no Vācijas 10 darba dienu laikā! Iespēja iegādāties preces uz nomaksu!

WATT, SIA

WATT, SIA

"WATT" ir zīmolu grupa, kura radīta ar mērķi nodrošināt daudzpusīgus un augsti kvalitatīvus apgaismojuma risinājumus. WATT salonveikalā var pasūtīt un iegādāties visu, kas nepieciešams apgaismojuma radīšanai un vadīšanai.

Mēs nodrošinām visu, kas nepieciešams, no apgaismojuma projektu izstrādes līdz to realizācijai.

LATVIA TIMBER INTERNATIONAL, SIA

LATVIA TIMBER INTERNATIONAL, SIA

"LATVIA TIMBER INTERNATIONAL" ražo visa veida kokmateriālus no priedes, egles un lapegles, kuru pielietojums ir sākot no iepakojuma materiāla līdz pat smalkām būvdetaļām celtniecībai. Rūpējamies, lai Jūsu gaisa pilīm nepietrūktu kokmateriālu. Zāģmateriālu pārstrāde, ēvelētu un profilētu kokmateriālu piegāde Eiropas tirgiem.

  • Krāsošana
  • Ēvelēšana
  • Žāvēšana
  • Impregnēšana
SGK NORDIC, SIA

SGK NORDIC, SIA

"SGK Nordic" SIA  piedāvā bērza, priedes, papeles, eikalipta un citu koku sugu saplāksni, kas ir izslavēts ar savu augsto kvalitāti un nekaitīgumu videi, kā arī citus plātņu materiālus OSB, HDF, MDF.
Saplāksnis tiek izmantots dažādās nozarēs: mēbeļu, iepakojumu ražošanā, celtniecībā, autobūvē, kuģu būvē un citur!
Mēs piedāvājam konkurētspējīgus risinājumus, kuri pielāgoti klientu vajadzībām.
Produktu kvalitāte atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem normatīviem un standartiem.
Mūsu zināšanas un pieredze ir priekšnoteikums izpratnei par produktu un tā pielietojamību!
Mēs piegādājam saplāksni, plātņu materiālus uz visām pasaules valstīm.

Lazurīts S, SIA

Lazurīts S, SIA

SIA “Lazurīts S” piedāvā Latvijā ražotas kvalitatīvas mēbeles – birojiem, skolām, bērnudārziem, mājām. Polijā ražotus metāla dokumentu un garderobes skapjus. Stacionāros plauktus arhīviem un noliktavām no Itālijas ražotāja. Piedāvājam biroja krēslus un mīkstās mēbeles. Precēm nodrošinām 2-5 gadu garantiju. Nodrošinām preču piegādi un uzstādīšanu.
VDP Group, SIA

VDP Group, SIA

Mēs esam ļoti pieredzējuši un spēcīga komanda, kas darbojas tirgū jau vairāk kā trīs gadus. Mūsu bagāta pieredze un zināšanas garantē augstākā līmeņa pakalpojumus un kvalitatīvus risinājumus. Izvēloties mūs, jūs iegūsiet uzticamu partneri ar ilggadēju pieredzi un izcilu reputāciju.