Saeima un valdība

Didzis Šmits Ministra birojs, Zemkopības ministrs

67027010

Anna Vītola – Helviga Ministra birojs, Ministra biroja vadītāja

26549657

Kristīne Liepa Ministra birojs, Ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

26318021

Aiga Grasmane Ministra birojs, Ministra padomniece

29421875
INKO LUKSS, SIA

INKO LUKSS, SIA

SIA “Inko Lukss” – stabils Latvijas mežsaimniecības uzņēmums, kas darbojas kopš 1997. gada. Nodrošinām atmežošanas jeb meža zemes transformācijas pakalpojumu visā Latvijā, kā arī piedāvājam sertificēta mērnieka pakalpojumus.

Zemgales mežu īpašumi, SIA

Zemgales mežu īpašumi, SIA

SIA “Zemgales mežu īpašumi” kā uzņēmums dibināts 2017. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar pilna servisa meža apsaimniekošanu. Sākot ar dokumentāciju, meža izstrādi, koksnes realizāciju beidzot ar meža atjaunošanu un jaunaudžu kopšanu. Piedāvājam iespēju reģistrētajiem dalībniekiem piedalīties elektroniskās cirsmu un meža īpašumu izsolēs, kā arī iegādāties dažāda veida nekustamos īpašumus.

Kristīne Rogule Ministra birojs, Ministra padomniece

22407662

Jānis Lediņš Ministra birojs, Ministra padomnieks

29205012

Anželika Lazdiņa Ministra birojs, Zemkopības ministra palīdze

67027010

Edgars Putra Ministra birojs, Parlamentārais sekretārs

22005583

Raivis Kronbergs Ministrijas vadība, Valsts sekretārs

67027502
Lauku mērnieks, SIA

Lauku mērnieks, SIA

 

SIA "Lauku mērnieks" sniedz dažāda veida mērniecības pakalpojumus privātpersonām un juridiskām personām. Pakalpojumus veic sertificēti speciālisti ar vairāku gadu pieredzi nozarē, izmantojot jaunākos un mūsdienīgākos mērniecības instrumentus. Darbojamies Vidzemes teritorijas robežās.

AD Agro, SIA

AD Agro, SIA

"AD pakalpojumi" ir uzņēmuma SIA "AD Agro" apakšnozare, kas iekļauj plaša spektra īpašumu apsaimniekošanas un uzturēšanas pakalpojumus, piemēram, zāles pļaušana, sētniecība, sniega tīrīšana, aizaugušu teritoriju attīrīšana, mežkopība, mežizstrāde, nekustamie īpašumi u.c. Uzņēmums dibināts 2019. gadā, bāzējas Ventspilī, darbības reģions - Kurzeme un visa Latvija.

Pārsla Rigonda Krieviņa Ministrijas vadība, Valsts sekretāra vietniece

67027031

Kaspars Cirsis Ministrijas vadība, Valsts sekretāra vietnieks

67027315

Dace Arāja Ministrijas vadība, Valsts sekretāra vietniece

67027259

Kristīne Neiceniece Ministrijas vadība, Biroja vadītāja

67027502

Ilga Līdaka Lauksaimniecības departaments, Departamenta direktore

67027160
ALRA, SIA

ALRA, SIA

SIA "Alra"- mežsaimniecības uzņēmums, kurš dibināts 2001. gadā un jau vairāk nekā 21 gadu nodrošina pilnu meža apsaimniekošanas ciklu.
Mūsu darbības pamatvirzieni ir: garo koku marķēšana, zāģēšana. Nepieciešami stabiem, guļbūvēm, guļbaļķiem.  Garo koku transportēšana no meža līdz nozīmētai vietai. Ir specializēts transports - varam transportēt līdz 20 metrus garus kokus.
Nodrošinām pilnu meža apsaimniekošanas ciklu. Zāģējam un izvedam kokus no meža līdz ceļa malai.
Iepērkam visa veida apaļkokus. Stabu apaļkokus no 9 līdz 16 metriem, guļbaļķus no 7 līdz 9 metriem, finiera klučus un citus.
Pērkam meža īpašumus. Treileru pakalpojumi. Pārvadājam smago tehniku, meža traktorus, ekskavatorus. Strādājam Kurzemes reģionā.

Birma PETS, SIA

Birma PETS, SIA

"Birma PETS" ir profesionāla frizētava mazo un lielo šķirņu suņiem un kaķiem, kas atrodas Rīgas centrā. Sniedzam profesionālus skaistumkopšanas pakalpojumus un higiēnas procedūras visiem mājas mīluļiem, sākot no nagu griešanas līdz pilnai kopšanas procedūrai. Mājdzīvnieku ādas un apmatojuma kopšanai izmantojam tikai profesionālo kosmētiku (Groomer`s Goop, Iv San Bernard, Hydra Professional u.c.).

Ikvienam klientam ir iespēja apmeklēt arī tādu papildus procedūru kā hidromasāža ar ozonu. Šāda veida SPA procedūras atslābina muskuļus, samazina tonusu, neitralizē sēnītes un baktērijas, kā arī palīdz cīnīties ar ādas slimībām un alopēciju un normalizē hormonālo fonu.

Birma PETS meistari parūpēsies par tava mīluļa skaistumu un labsajūtu, kamēr tu pildi savas ikdienas pienākumus. Esam vairāku pasaulē pazīstamo zoopreču ražotāju zīmolu izplatītāji Latvijā, līdz ar to mūsu salonā un arī mūsu e-veikalā var iegādāties augstākās kvalitātes sauso barību, konservus suņiem un kaķiem, kā arī profesionālo kosmētiku, ķemmes un citus aksesuārus apmatojuma kopšanai, instrumentus nagu griešanai, gruminga galdus, vannas un citu profesionālo aprīkojumu grumeriem un suņu un kaķu frizētavām.

Arvīds Ozols Meža departaments, Departamenta direktors

67027201

Normunds Riekstiņš Zivsaimniecības departaments, Departamenta direktors

67095045

Zanda Matuzale Veterinārais un pārtikas departaments, Departamenta direktore

67027418

Linda Gurecka Veterinārais un pārtikas departaments, Vecākā eksperte

26614495

Jānis Briedis Starptautisko lietu un stratēģijas analīzes departaments, Departamenta direktors

29478708
Foreko Latvia, SIA

Foreko Latvia, SIA

"Foreko Latvia" SIA veic mežu apsaimniekošanu, inventarizāciju, taksāciju, pērk mežus, cirsmas.

TIEČAS, Slampes pagasta, ZS

TIEČAS, Slampes pagasta, ZS

ZS "Tiečas" nodarbojas ar svaigu dārzeņu vairumtirdzniecību (burkāni, kartupeļi, galda bietes, kāposti), graudu audzēšanu un vairumtirdzniecību (rudzi, mieži, rapsis, kvieši), cūkgaļas ražošanu un tirdzniecību, kā arī ar lauksaimniecības zemju nomu un iepirkšanu.

VOKA, SIA

VOKA, SIA

Dibināts 1993. gadā, Voka ir viens no vecākajiem graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Galvenais darbības virziens ir graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšana, būvniecība un serviss. Vokas spēks ir speciālisti ar pieredzi, kas projektus spēj pielāgot Jūsu prioritātēm, izmantojot atbilstošākā ražotāja iekārtas. Ilgstošā sadarbība ar ražotājiem no visas Eiropas ļauj izvēlēties iekārtas pēc to specifiskajām īpašībām, kas apzinātas no pieredzes. Nodarbojamies arī ar jaunu un lietotu traktoru un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību. Piedāvājam Farmtrac, JCB, Weidemann zīmola traktortehniku, Bury, Expom, Meprozet, Metaltech, Padagas, POM Augustow, Zuptor u.c. ražotāju lauksaimniecības tehniku. Uzņēmumam attīstoties, tika uzsākta visa veida metāla būvkonstrukciju ražošana – noliktavas, angāri, biroja ēkas, ražošanas ēkas, graudu pirmapstrādes ēkas. Bez būvkonstrukciju izgatavošanas Voka piedāvā arī dažādus metālapstrādes pakalpojumus.

Ramaņi, SIA

Ramaņi, SIA

SIA "Ramaņi" veic mežizstrādes pakalpojumus visā Latvijā. Pērk mežus un cirsmas.