Saeima un valdība

Jānis VITENBERGS Ministra birojs, Satiksmes ministrs

67028205

Marika ZEIMULE Ministra birojs, Ministra biroja vadītāja

67028330

Kristīne KALNIŅA Ministra birojs, Ministra palīdze

67028205

Jānis IESALNIEKS Ministra birojs, Ministra padomnieks juridiskajos jautājumos

67028290
MM Service, SIA

MM Service, SIA

Autoserviss “MM Service” veiks pilnu auto komjūterdiagnostiku. Dzinēja un transmisijas remonts. Ritošās daļas remonts. Riteņu savirzes pārbaude un regulēšana. Riepu maiņa un remonts. Bremžu remonts. Elektroiekārtu diagnostika un remonts. Noregulēs lukturus. Uzpildīs kondicionieri. Sagatavos auto tehniskajai apskatei. Veiks auto diagnostiku pirms pirkšanas.

Zirnis, SIA

Mūsu uzņēmums kravu pārvadājumu jomā nodarbojas jau 18 gadus. Mēs nodrošinām tentu puskiebju auto kravu pārvadājumu pakalpojumu klāstu uz Skandināviju. Tās ir parastās kravas, kokmateriāli vai beramās kravas. Neatkarīgi no pārvadājuma veida, katrai kravai tiek pievērsta rūpīga uzmanība visā piegādes laikā. Daudzos gados gūtajā praksē  ir uzkrātas apjomīgas zināšanas loģistikā un ar to saistītajos pakalpojumos, kas ļauj izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem transportēšanas procesā, kā arī atrast izeju nestandarta situāciju risināšanā. Auto kravu pārvadājumi ir populārākie starp pakalpojumiem arī tāpēc, ka tos var nodrošināt ātrāk un īstenot jebkurā vietā, ja vien infrastruktūra to pieļauj. Vairāk par jums atbilstošāko pakalpojumu var uzzināt zvanot pa tel. 29205880  

Aļona ZANDERE Ministra birojs, Ministra padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos

67028255

Uvis LESKAVNIEKS Ministra birojs, Ministra padomnieks sociālo mediju jautājumos

67028050

Jānis KASALIS Ministra birojs, Ministra ārštata padomnieks ostu un loģistikas jautājumos. Rīgas Tehniskās universitātes (iepriekš Latvijas jūras akadēmijas) asociētais profesors

67028205

Olga FELDMANE Ministra birojs, Ministra ārštata padomniece Rail Baltica projekta īstenošanas plānošanas un uzraudzības jautājumos. Ekonomikas ministrijas Būvniecības politikas departamenta direktore

67028205

Artūrs ZANDERSONS Ministra birojs, Ministra ārštata padomnieks inovāciju ieviešanas jautājumos. Inovāciju projektu vadības speciālists

67028205
Truckmaster, SIA

Truckmaster, SIA

SIA "Truckmaster" strādā trīs dažādos virzienos, kas ir auto rezerves daļu tirdzniecība, piekabju noma un loģistikas pakalpojumi. Vienmēr strādājam tā, lai mūsu klienti saņemtu kvalitatīvu produktu, labu servisu un izcilas cenas, kā arī labus termiņus. Mūsu klienti ir gan Eiropas, gan NVS uzņēmumi, kam piedāvājam labāko no mūsu piedāvājuma/pakalpojumu klāsta. Darbojamies kopumā jau vairāk nekā četrus gadus un esam iekarojuši savu daļu no NVS tirgus, taču šobrīd vēlamies aptvert lielāku klientu loku, jo arī paplašinām savu produktu piedāvājumu tieši uz auto rezerves daļām, piedāvājot visu atbilstoši Eiropas kvalitātes līmeņa standartiem.

EOS, SIA

EOS, SIA

Sniedzam pilna cikla pakalpojumus elektrības un vājstrāvu sistēmu projektēšanā, izbūvē un ekspluatācijā.

Kaspars GERHARDS Parlamentārais sekretārs

67028289

Ilonda STEPANOVA Valsts sekretāre

67028210

Beatrise DREIŠKINA Valsts sekretāre, Valsts sekretāra palīdze

67028210

Daiga VILKASTE Valsts sekretāre, Departamenta direktore

67026504
Tireshop, SIA

Tireshop, SIA

Lielākais Riepu centrs un serviss ar 30 000 riepu klāstu uz vietas. Labas cenas, plašs klāsts, ātra apkalpošana.

P & B Terminal, SIA

P & B Terminal, SIA

Kompānija “P&B Terminal” atrodas Rīgas Brīvostas zonā, kas padara mūs par nozīmīgu posmu kravas piegāžu ķēdēs no nosūtītāja pie saņēmēja, pie transporta veida nomaiņas. Termināļa teritorijas infrastruktūra nodrošina ērtu piebrauktuvi vieglajam un kravas transportam.

Terminālī ietilpst noliktavu telpas ar platību, lielāku par 5 tūkst. m2, ar ietilpību 6 tūkst. palešu vietu 3 ha teritorijā. Tas nodrošina sastatņu un grīdas uzglabāšanu noliktavās, kā arī atklātos laukumos.

Varu AR, SIA

Varu AR, SIA

SIA "Varu AR" ir transporta uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumus un dažādus transporta pakalpojumus Baltijā un Skandināvijā. Uzņēmums ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus daudzām juridiskām un fiziskām personām, piedāvājot kravu pārvadājuma pakalpojumus. Darbojamies transporta nozarē kopš 2012. gada, izpelnoties droša un stabila partnera reputāciju. Profesionālā pieredze, pārbaudīti kravas pārvadājuma maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem. Kravas tiek apdrošinātas atbilstoši CMR atbildības ietvariem. Komanda sastāv no nozares profesionāļiem, kuri spēj īstenot uzņēmuma mērķus un uzdevumus. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes, kuri savā ikdienas darbā risina ar transporta pakalpojumiem saistītos jautājumus, tādējādi veidojot kompānijas vērtību sistēmu, darbinieku un sadarbības partneru labklājību.
K.E.D.R., SIA

K.E.D.R., SIA

Kravas autoserviss, kravas automašīnu remonts, argona metināšana.

JS autoserviss, SIA

JS autoserviss, SIA

Uzņēmums dibināts 2017. gadā, taču uzņēmuma vadītājs ar auto remontiem saistīts jau kopš 2006. gada un guvis pieredzi, strādājot vairākos lielos uzņēmumos mehāniķa, metinātāja u.c. saistītās specialitātēs. Ir sertificēts MIG/MAG metinātājs.

Sun Electric, SIA

Sun Electric, SIA

SIA "Sun Electric" ir uzņēmums, kurš specializējas Vācijas ražotāju saules paneļu sistēmas uzstādīšanā privātmājām. Nodrošinām ilgtspējīgus un Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērotus saules paneļu risinājumus.