Saeima un valdība

Nauris Puntulis Ministra birojs, Kultūras ministrs

67330200

Aija Iesalniece Ministra birojs, Ministra biroja vadītāja

27872317

Inga Vasiļjeva Ministra birojs, Ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

29276111

Marija Luīze Ratniece Ministra birojs, Ministra palīdze

67330200
TROLL AKSEL, SIA

TROLL AKSEL, SIA

SIA "Troll Aksel" veikals Una nodarbojas ar šūšanas un adīšanas piederumu mazumtirdzniecību 29 gadus. Uzņēmuma darbības mērķis ir ar augstas apkalpošanas kultūras palīdzību sniegt pircējiem labas kvalitātes daudzpusīgu preču klāstu par samērīgu cenu. To cenšoties panākt sadarbības partneru, firmas darbinieku sadarbības rezultātā, iesaistot šajā procesā arī pašus pircējus, jo katra pircēja vēlme tiek uzklausīta un iespēju robežās izpildīta. Par to rūpējas profesionālas un laipnas veikala pārdevējas, kas regulāri papildina zināšanas par jaunumiem dziju tirgū un adīšanas tendencēs.

JELGAVAS BALTIE KREKLI, SIA

JELGAVAS BALTIE KREKLI, SIA

"KrekluKrogs", ģimenes restorāns. Mūsu moto: dzīvesprieks un bezrūpība, garšīgi ēdieni un dzērieni, kā arī forši klienti. Organizējam dažādus pasākumus, klājam banketus pie mums un izbraukumā pie klienta. Veicam ēdienu piegādi Jelgavā un tuvākajā apkārtnē.

Ritvars Jansons Ministra birojs, Parlamentārais sekretārs

67330285

Valts Ernštreits Ministra birojs, Ministra ārštata padomnieks kultūrpolitikas īstenošanas jautājumos, Latvijas Universitātes Lībiešu institūta direktors un vadošais pētnieks

67330200

Patriks Grīva Ministra birojs, Ministra ārštata padomnieks mediju jautājumos, mediju nozares eksperts, producents

67330200

Gaidis Bērziņš Ministra birojs, Ministra ārštata padomnieks juridiskajos jautājumos, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes lektors, zvērināts advokāts

67330200

Dace Vilsone Ministrijas vadība, Valsts sekretāre

67330300
EIROPAS SKAŅA, SIA

EIROPAS SKAŅA, SIA

"Eiropas Skaņas" komandu veido speciālisti ar ilggadēju pieredzi darbā ar skaņas un gaismas tehniku gan televīzijā, gan lielākajos Latvijas teātros. Piesaistām arī jaunos speciālistus pieredzes gūšanai un radošās dzirksts ienešanai ikdienas darbos. Kopš 2005. gada par savu tehnisko kodolu esam izvēlējušies jauna un kvalitatīva ražotāja KV 2 AUDIO izstrādātās skandas un to sistēmas, kuras ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu un augstvērtīgu skanējumu no maziem dārza svētkiem līdz vairāku tūkstošu apmeklētāju pasākumam.

Uldis Zariņš Ministrijas vadība, Valsts sekretāres vietnieks kultūrpolitikas jautājumos

29293540

Baiba Zakevica Ministrijas vadība, Valsts sekretāres vietniece attīstības un finanšu jautājumos

26330250

Zane Vāgnere Ministrijas vadība, Valsts sekretāres vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos

26304459

Iveta Smane Ministrijas vadība, Konsultante

67330300

Anete Kurzemniece Ministrijas vadība, Kultūras ministrijas nozares padomniece Latvijas Republikas Pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā

22383127
EMI ILLE, SIA

EMI ILLE, SIA

Katram cilvēkam dzīvē ir kāda īpaša diena – tā ir dzimšanas diena, vārda diena, kāzu diena, kāzu gadadiena, bērna dzimšanas diena, izlaidums vai cita svētku diena. Tāpat ikviens no mums atzīmē Ziemassvētkus, Lieldienas, Valentīndienu, Mātes dienu un daudzus citus svētkus.   

Lai katru šo priecīgo notikumu palīdzētu izplānot, sagatavot un noorganizēt pēc iespējas jaukāku un neaizmirstamāku, piedāvājam pasākuma organizatora pakalpojumu, inventāra nomu, dekorēšanas pakalpojumu, vakara vadītāju. Varam ieteikt labus mūziķus, fotogrāfus un filmētājus, ēdinātājus un svinību vietas, floristu u.c. pasākumā nepieciešamos pakalpojumu sniedzējus.

Mēs esam par skaistiem svētkiem!

Regnum Light, SIA

Regnum Light, SIA

"Cita Gaisma" apgaismojuma veikals Rīgā, Brīvības ielā 99, tirgo un uzstāda pasaulē populāru un kvalitatīvu, interjera dizaina baudītāju iecienītu ražotāju produkciju par labām cenām. Pārstāv tādus pazīstamus zīmolus kā Maytoni, Endon, Gallery Direct, Interiors1900, Mantra Iluminacionm, Maxlight un citus. "Cita Gaisma" palīdzēs piemeklēt Jūsu interjera dizainam visatbilstošāko un gaumīgāko, modes tendencēm atbilstošāko apgaismojuma intensitāti, toni, kā arī palīdzēs veikt izvēli atbilstošo gaismekļu iegādē. Mums ir vispieredzējušākie, vistalantīgākie un visizpalīdzīgākie konsultanti Rīgā!

Dace Vilsone Valsts sekretāre

67330300

Ritvars Jansons Parlamentārais sekretārs

67330285
TP KASTES, SIA

TP KASTES, SIA

Izgatavojam profesionālas transporta kastes visplašākajam aparatūras klāstam un ne tikai. Transporta kastes noder lietām, kurām nepieciešama ērta un droša transportēšana, lietošana un uzglabāšana - tās piemērojamas gan dažādiem skaņas pastiprinātājiem, gaismas iekārtām, plazmas ekrāniem, datoriem, mūzikas instrumentiem, medicīnas aparatūrai, kā arī sporta inventāram. Piedāvājam veikt aparatūras mērījumus, kā arī piegādāt produkciju klientam ērtā vietā un laikā. Nepieciešamības gadījumā iespējama arī paātrināta kastes izgatavošana. Katrā laikā esam atvērti sadarbībai, lai īstenotu Jūsu ieceres!
Ventlejas, SIA

Ventlejas, SIA

Viesu nams "Ventaskrasti" strādā jau kopš 2007. gada. Mūsu viesu nama sniegto pakalpojumu kvalitāti lieliski apliecina ārzemju un pašmāju viesi, kas "Ventaskrastos" atgriežas regulāri jau vairāku gadu garumā, lai atkal un atkal izbaudītu viesu nama sniegto relaksāciju un īpašo atmosfēru. Ļaujam mūsu apmeklētājiem braukt ciemos pie mums arī ar saviem mājdzīvniekiem (kaķiem un suņiem).

Acquavita, SIA

Acquavita, SIA

''Podi un Podi'' piedāvā pasākumu dekorēšanu un organizēšanu, telpu nomu svinībām, floristikas pakalpojumus, ofisu apzaļumošanu.

Austras raksti, SIA

Austras raksti, SIA

Esam amatnieku darbnīca un tautastērpu darinātava "Austras raksti". Darinām visu novadu latviešu tautas tērpus, izgatavojam tautiskus interjera un dizaina priekšmetus, aužam lakatus, dekoratīvus spilvenu pārvalkus, grīdceliņus, bērnu sedziņas un citas skaistas lietas pēc Jūsu pasūtījuma.