Saeima un valdība

Valdība

Anda Čakša Vadība, Izglītības un zinātņu ministre

67047810

Līga Lejiņa Vadība, Valsts sekretāre

67047766

Santa Šmīdlere Vadība, Valsts sekretāra vietniece

67047957

Ginta Ozola Vadība, Valsts sekretāra vietniece (administratīvos jautājumos)

67047976
Praktiskās grāmatvedības skola, SIA

Praktiskās grāmatvedības skola, SIA

"Praktiskā grāmatvedības skola" ir dibināta ar mērķi – sniegt zināšanas grāmatvedībā pašnodarbinātām personām, tādējādi ietaupot laiku, lai to izmantotu savas saimnieciskās darbības veikšanai, un vairojot naudu – pielietojot iegūtās zināšanas peļņas palielināšanai.

Devs.lv, SIA

Devs.lv, SIA

DEVS.LV dinamiska programmētāju un testētāju komanda no pilsētas, kurā piedzimst vējš. Darbojamies lielos un mazos projektos ar klientiem visā Eiropā. Mūsu pieredze ļauj paveikt visdažādākos uzdevumus — no spraudņa pielāgošanas līdz kompleksiem e-komercijas risinājumiem. Gadu gaitā esam noslīpējuši ne tikai savas zināšanas, bet arī attiecības ar klientiem,ar kuriem kopā augam.

OZOLAINE, Izglītības un atpūtas biedrība

OZOLAINE, Izglītības un atpūtas biedrība

Izglītības centra "IDEJA" darbības pamatvirziens ir pieaugušo neformālā izglītība, profesionālā tālākizglītība, profesionālā pilnveide un mūžizglītība. Lai nodrošinātu iedzīvotāju iespēju paaugstināt profesionālās izglītības līmeni, apgūt jaunu profesiju vai apgūt darba tirgū aktuālās pamata prasmes, izglītības centrs piedāvā dažādas izglītības programmas.

Protu protu, SIA

Protu protu, SIA

Mūsu bērnudārziņš atrodas klusā, zaļā rajonā pie Viesturdārza, Katrīnas ielā 2-3, Rīga un Ainažu ielā 28 (Jugla), Rīgā. Omulīgi iekārtotās grupiņās rotaļājoties bērni apgūst dažādas prasmes - zīmēt, līmēt, krāsot, veidot.

Codnity Group, SIA

Codnity Group, SIA

Codnity ir pilna cikla IT izstrādes uzņēmums no Latvijas, kas digitalizēs jebkura lieluma uzņēmumu. Codnity komandu veido talantīgi programmētāji gan no Latvijas, gan citām Eiropas valstīm.

 

Mēs piedāvājam unikālus pakalpojumus un personalizētus risinājums, kas ietver- iespēju novērtējumu, dizainu, web izstrādi, iekšējās sistēmas izstrādi, banku tehnoloģijas, aplikāciju izstrādi, platformu izstrādi, atbalstu un vadību.


Mūsu darbs pie projekta ietver UX/UI izstrādi, programmatūras izstrādi, testēšanu, atbalstu un uzturēšanu. Mēs veidojam programmatūru, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas optimizē mūsu darba procesus.

LVAGROO, SIA

LVAGROO, SIA

LVAGROO ir viens no modernākajiem un lielākajiem granulu mēslojuma ražotājiem Latvijā. Uzņēmums darbojas kopš 2015. gada un tā produkcijai ir pozitīvas atsauksmes un nozares profesionāļu atsauksmes. Apvienojot jaunākās iekārtas un modernās tehnoloģijas, uzņēmums turpina pozicionēt sevi kā spēcīgu ražotāju tirgū.

Zeltābele.lv, SIA

Zeltābele.lv, SIA

Miera ielas bērnudārza "Zeltābele" spēks ir gan pašiem savās, gan tautas tradīcijās. Ar lielu aizrautību izzinām un mācāmies latviešu tautas folkloru, dziedam tautasdziesmas, izzinām gadskārtu svētku būtību un tradīcijas. Tādēļ arī mūsu mīļākie svētki, ko svinam, ir saistīti ar saules ciklu, kas mūsu senčiem vienmēr ir bijis svarīgs un nozīmīgs.
Mācies spēlējoties! - tas ir mūsu logopēdijas un attīstības centra darbības pamatprincips. Tādēļ esam izveidojuši ļoti bagātīgu metodisko materiālu bāzi, kas ļauj darboties ar bērnu daudzveidīgi, dažādot nodarbības saturu, ļaujot caur spēli, rotaļu sasniegt logopēda noteiktos mērķus.
Kabinetā pieejami kā klasiskais logopēdijas kabineta aprīkojums – spoguļi, galds, artikulācijas vingrinājumu kartītes un tabulas, dažādi attēli un spēles valodas attīstības veicināšanai, tā arī dažnedažādi klucīši, mājiņas, mašīnītes, burbuļpūšamie, daudz kas cits un, protams, viss nepieciešamais rotaļām ar ūdeni, jo tieši ūdens spēj aizraut un emocionāli atvērt pašus lielākos runāšanas “skeptiķus”.
LAC komandā ir gan audiologpēdi, gan logopēdi – skolotāji, speciālisti, kuriem pedagoģiskais process, mācīšanas metodika un bērnu psiholoģija ir labi pārzināti ikdienas instrumenti darbā ar logopēdiska rakstura grūtību pārvarēšanu

TEMPLUM, SIA

TEMPLUM, SIA

"Templum" ir 1994. gadā dibināta privāta vidusskola, kas atrodas Rīgā, Meža ielā 4. Skolas mācību process tiek organizēts nelielās klasēs (līdz 10 skolēniem) un individuāli, ņemot vērā audzēkņu īpašības un personību. Netiek uzdoti apjomīgi mājas darbi, tā vietā koncentrējoties uz produktīvu darbu stundās un pašsagatavošanos nodarbībās. Pastāv individuālas padziļinātu mācību programmas sekmīgākajiem skolēniem. Regulāri tiek rīkoti sporta pasākumi, mācību ekskursijas un projektu nedēļas. Privātskolā mācās bērni no dažādām ģimenēm un valstīm, līdz ar to mācību laikā skolēni pakāpeniski pāriet no krievu valodas uz bilingvālu apmācību.

Skrivanek Baltic, SIA

Skrivanek Baltic, SIA

"Skrivanek Baltic" ir sertificēts tulkošanas birojs, kas Latvijā darbojas kopš 2003. gada, piedāvājot augstas kvalitātes valodu pakalpojumus. Uzņēmums Skrivanek ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi valodu pakalpojumu jomā. Pašlaik tam ir gandrīz piecdesmit filiāļu dažādās pasaules valstīs. Mēs piedāvājam rakstiskos un mutiskos tulkojumus vairāk nekā 110 valodās, tajā skaitā latviešu, angļu, krievu, vācu, spāņu, franču, itāļu, igauņu, lietuviešu, zviedru, norvēģu, somu u.c. Esam ISO/IEC 27001, ISO 9001 un ISO 17100 sertificēts uzņēmums. Uzņēmumā "Skrivanek" strādā profesionāli tulki, tulkotāji, redaktori, filologi un citi valodu speciālisti. Sazinieties ar mums, un mēs nodrošināsim jums piemērotāko risinājumu!