Saeima un valdība

Arvils Ašeradens Ministra birojs, Finanšu ministrs

67095406

Signe Jantone Ministra birojs, Ministra biroja vadītāja

26615433

Zane Biķerniece Ministra birojs, Ministra palīdze

67095406

Kristīne Mennika Ministra birojs, Ministra padomniece stratēģiskajā komunikācijā

26528533
VSM, SIA

VSM, SIA

ITservice uzņēmums nodarbojas ar datortehnikas remontu un apkopi. Mēs esam strādājuši kopš 2011. gada un 2019. gadā izveidojām vietni itservice.lv, par pieņemamām cenām, kvalitatīviem darbiem katru gadu uzlabojas mūsu pakalpojuma reputācija un katru mēnesi pieaug mūsu klientu skaits. Vairāk nekā 500 apmierināti klienti.

Ciparu Dārzs, SIA

Ciparu Dārzs, SIA

"Ciparu Dārzā" kopš 2005.gada lolojam, aprūpējam un palīdzam augt dažādu nozaru uzņēmumiem, biedrībām, nodibinājumiem, saimnieciskās darbības veicējiem.  

Ar  rūpīgu darbu, pieredzi un zināšanām grāmatvedes palīdz  sakārtot grāmatvedības dokumentus, aprēķināt nodokļus un izprast finanšu rādītājus.

Ints Dālderis Ministra birojs, Ministra padomnieks budžeta jautājumos

26615433

Kaspars Čerņeckis Ministra birojs, Ministra padomnieks nodokļu, muitas un ēnu ekonomikas ierobežošanas jautājumos

26615433

Karina Ploka Parlamentārais sekretārs, Parlamentārā sekretāre

67083904

Baiba Bāne Valsts sekretārs, Valsts sekretāre

67095403

Ieva Skumpe Valsts sekretārs, Konsultante

67095418
d.b. konts, SIA

d.b. konts, SIA

Baiba Bendorfa, SIA "d.b.konts" piedāvā pilnu grāmatvedības servisu dažādu nozaru uzņēmumiem. Nodokļu konsultācijas.

Gvardea, SIA

Gvardea, SIA

Bilancspējīga grāmatvede sakārtos tavus finansiālos dokumentus atbilstoši LR likumdošanai. Profesionāla pieredze pilna grāmatvedības cikla nodrošināšanai (debitori, kreditori, gada pārskati, gada ienākuma deklarācijas, pirmreizējo dokumentu apstrāde un citi pakalpojumi). Samaksa pēc vienošanās. LTRK biedrs.

ir dibināts 2019.gada septembrī. Mūsu komanda ir izveidota no profesionāļiem, kas ir savas lietas pratēji. SIA Gvardea sniedz ārpakalpojuma grāmatvedības un grafiskā dizaina pakalpojumus. Mūsu komanda pret savu klientu izturas ar rūpību un nopietnību. Mēs esam nopietns un uzticams sadarbības partneris. Grāmatvedības uzskaite tiek veikta licencētā datorprogrammā. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. SIA Gvardea ir LTRK biedrs.

L & A FINANSES, SIA

L & A FINANSES, SIA

Uzņēmuma galvenais darbības veids ir grāmatvedības pakalpojumu sniegšana gan vidējiem, gan maziem uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātām personām. Pēdējos gados uzņēmums piedāvā arī tulkojumus uz dažādām valodām.

JUMAT, SIA

JUMAT, SIA

"Jumat", SIA sniedz dažādus grāmatvedības pakalpojumus, kā arī nodokļu un finanšu konsultācijas Latvijā.

KEYSMENT, SIA

KEYSMENT, SIA

Kompleksā apkalpošana grāmatvedības un juridisko pakalpojumu jomā ir pakalpojums, kurā ietverts viss saimniecisko un finanšu operāciju klāsts, ārpakalpojuma sniedzējam uzņemoties garantētu, apdrošinātu atbildību un kārtojot visas konkrētā uzņēmuma tieši vai netieši ar grāmatvedību, lietvedību un juridiskajiem jautājumiem saistītās lietas.

FinServices, SIA

FinServices, SIA

Kompetenti grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumam. Piedāvājam arī grāmatvedības un nodokļu konsultācijas. Veiksim gan pilno grāmatvedības apkalpošanu, gan atsevišķas grāmatvedības operācijas. Palīdzam uzņēmumiem sagatavoties VID pārbaudēm. Ārpakalpojumu grāmatvedības uzņēmums nodrošina ne tikai pilnu grāmatvedības uzskaiti, bet arī specializējas nodokļu un juridisko jautājumu konsultācijās. Mūsu speciālistiem ir ilggadēja pieredze, strādājot ar dažādu nozaru uzņēmumiem, tas ļauj mums ieteikt labākos nodokļu risinājumus.
I.L.GRĀMATVEDĪBA,AUDITS UN KONSULTĀCIJAS, SIA

I.L.GRĀMATVEDĪBA,AUDITS UN KONSULTĀCIJAS, SIA

Grāmatvedības pakalpojumi no A līdz Z. Risinām visus grāmatvedības saistītos jautājumus klienta uzņēmumā. Sakārtota grāmatvedības uzskaite atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Jūs piegādājat mums grāmatvedības dokumentus, un pārējo paveicam mēs. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. Uzņemamies visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu klienta uzņēmumā. Tostarp pārstāvam uzņēmumu Valsts ieņēmumu dienestā un citās valsts un pašvaldības institūcijās. Palīdzam rast risinājumus nodokļu optimizācijai.

Lienes Bērziņas grāmatvedība, SIA

Lienes Bērziņas grāmatvedība, SIA

SIA "Lienes Bērziņas grāmatvedība" ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010. gada 16. oktobrī. Iespējams, arī jums var noderēt mūsu gadiem krātās zināšanas un pieredze. Vairāk nekā 25 gadus darbojoties grāmatvedības nozarē, esmu radījusi dažādus grāmatvedības kārtošanai noderīgus failus,  kurus piedāvājam mājaslapas internetveikalā. Produktu klāsts tiek regulāri papildināts.