Ziemassvētku pasākums – iespēja pateikt paldies saviem darbiniekiem!

2_8-t6a1732-balticpictures.lv.jpg

Daudzos uzņēmumos Ziemassvētku pasākumi un balles ir neatņemama tradīcija, bet ir uzņēmumi, kas vēl šaubās, vai Ziemassvētku pasākums ir lietderīgi izlietoti finanšu līdzekļi un vai darbiniekiem tas vispār ir vajadzīgs? Bieži vien Ziemassvētku balles nozīme tiek pārprasta vai interpretēta nepareizi, jo tā nav vienkārši izklaide, kopīgs Ziemassvētku pasākums ir ieguldījums jūsu darbinieku labsajūtā, kas stiprinās darbinieku lojalitāti uzņēmumam. Ziemassvētku korporatīvais pasākums ir lieliska iespēja uzņēmumam radīt pozitīvu un vienotu darba atmosfēru, kā arī sniegt vērtīgu ieguldījumu darbinieku motivācijā un labklājībā. 

Ikdienas rutīnā darbiniekiem ne vienmēr ir iespēja iepazīties ar kolēģiem no citām nodaļām, īpašs izaicinājums veidot saliedētu atmosfēru ir uzņēmumos, kur tiek organizēts hibrīddarba modelis un darbinieki strādā attālināti. Kā arī šādu pasākumu organizēšana liks jūsu darbiniekiem sajust, ka jūs izrādāt rūpes par viņiem un esat gatavi investēt naudu, lai darbinieki varētu atpūsties. Pasākumam ir jāietver uzņēmuma vērtības, jāatgādina, kādēļ komanda ir svarīgākais uzņēmuma resurss, un jāatgādina saviem darbiniekiem – cik forša ir viņu darba vieta. Starp citu, sarunas ar darbiniekiem brīvā atmosfērā sniedz iespēju uzzināt darbinieku patiesās jūtas par uzņēmumu un lietām, pie kā būtu jāpiestrādā vai kam būtu jāmainās. Īsāk sakot – Ziemassvētku balle ir jūsu iespēja pateikt paldies ikvienam uzņēmuma darbiniekam par gada laikā ieguldīto darbu un sasniegtajiem panākumiem. Neesiet prieka bojātājs – ieprieciniet savus darbiniekus ar foršu Ziemassvētku pasākumu! 

Darba diena Svētku pilī! 

 

Ja tomēr uzskatāt, ka Ziemassvētku balle nebūs piemērotākais formāts jūsu uzņēmuma Ziemassvētku pasākumam, vai arī esat attapies par vēlu un visi “karstie datumi” jau ir aizņemti – pārsteidziet savu komandu ar darba dienu pilī! Apvienojiet patīkamu atpūtu ar noderīgām apmācībām, semināru, meistarklasi vai komandas saliedēšanās uzdevumiem un ļaujiet saviem darbiniekiem uz dienu iziet ārpus ierastajām uzņēmuma sienām! Pa dienu piedāvājiet darbiniekiem papildināt savas zināšanas semināru zālē, bet pēcpusdienā organizējiet atraktīvas komandu saliedēšanās spēles vai meistarklases, savukārt vakarā ieprieciniet visus ar gardām vakariņām un relaksētu atpūtu pirtī. Mēs ticam, ka jūsu darbinieki ir to pelnījuši! 

Svētku pils īpašais piedāvājums korporatīvajiem pasākumiem decembrī! 

 

Viesu nams Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku, vien 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tieši attālums ir viena no lielākajām Svētku pils priekšrocībām, jo jūsu darbiniekiem nebūs jāmēro tāls ceļš līdz pasākuma vietai. Mēs piedāvājam slēgtu teritoriju, plašas telpas, kas ir piemērotas semināru un svinību rīkošanai, profesionālu semināru aprīkojumu, numuriņus nakšņošanai, šefpavāra gatavotus izsmalcinātus ēdienus, kā arī plašu āra teritoriju un pirti relaksācijai. Lai padarītu jūsu pasākumu neaizmirstamu, piedāvājam arī šefpavāra vai bārmeņa meistarklases, kuru laikā jūsu komanda varēs neformālā gaisotnē apgūt jaunas zināšanas ēst gatavošanā un iepazīties ar kokteiļu pagatavošanas noslēpumiem. Ja vēlaties saviem darbiniekiem uzdāvināt pasākumu skaistā vietā, prom no ikdienas steigas, palutināt ar gardiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī jautrām izklaidēm – viesu nams Svētku pils būs jūsu pareizā izvēle!

Sazinieties ar mums, un mēs sīkāk pastāstīsim par īpašo piedāvājumu “Darba diena Svētku pilī” un “Ziemas balle”! Decembra rezervācijas aizpildās ļoti ātri, tādēļ neatlieciet zvanu uz rītdienu!