SIA "PL Logistics" – saplāksnis, OSB plātnes, mēbeļu izgatavošana

15034909.jpg

Saplāksnis

Viens no visplašāk izmantotajiem koka pārstrādes produktiem ir saplāksnis. Pateicoties ražošanas tehnoloģijai, tas var būt pat izturīgāks par parastu koksni. Saplāksni izgatavo no koka skaidām, kuras salīmē kopā tā, lai skaidu šķiedras būtu savstarpēji perpendikulāras. Šis princips apvienojumā ar īpašu līmi nodrošina iegūtā saplākšņa noturību pret mitrumu, deformāciju un plaisāšanu, piemēram, urbjot vai skrūvējot to. Atkarībā no tā, kā saplāksnis tiek papildus apstrādāts, tas ir piemērots ne tikai iekštelpām, bet arī ārā.

Ir ļoti plašas saplākšņa pielietošanas iespējas. To izmanto celtniecībā gan apdarei, gan dažādu karkasu un konstrukciju izveidošanai. Saplāksnis ir lielisks materiāls transporta konstrukciju un mēbeļu izgatavošanai. Tas plaši tiek pielietots arī interjera priekšmetu, rotaļlietu un citu objektu izstrādei ar dažādām kokapstrādes tehnikām.

SIA "PL Logistics" piedāvājumā ir nelaminēts, laminēts, atvieglotā svara saplāksnis un saplāksnis lāzergriešanai. Piedāvātie produkti pieejami dažādā kvalitātē, izmēros un biezumā. Tāpat tiek piedāvāti arī saplākšņa atgriezumi, kas noder dažādiem darbiem saimniecībā un nelielu objektu izgatavošanai. Saplāksni un citus piedāvātos materiālus uzņēmumā piezāģē pēc individuāliem mēriem, kā arī urbj un frēzē, ja nepieciešams.

Lasiet vairāk: www.saplaksnis.lv

OSB plātnes

OSB plātnes ir ļoti iecienīts materiāls. Tās tiek izmantotas celtniecībā un karkasa būvēs. Visbiežāk no OSB plātnēm tiek veidots grīdas segums, tās izmanto arī jumtiem un sienu apšuvumiem. Tās ir plaši izmantotas kā iepakojamais materiāls rūpniecībā un dažādu objektu transportēšanai. 

OSB ir abreviatūra no Oriented strand board, tulkojumā – orientēta šķiedru plāksne. Orientētās šķiedras ir tas, kas nosaka šī materiāla labākās īpašības. OSB plātnes izgatavo no vairākiem koka ēveļskaidu slāņiem. Vienu slāni veido vienā virzienā orientētas skaidas. Slāņus savienojot, tie tiek novietoti tā, lai viena slāņa skaidas būtu perpendikulāri otra slāņa skaidām. Izmantojot īpašas saistvielas, tiek iegūtas plātnes, kas ir mitrumnoturīgas, iztur ievērojamu slodzi un ir dažādi apstrādājamas. Tās var, piemēram, griezt, zāģēt, ēvelēt un urbt. Izmantojot dažādas saistvielas un apstrādes tehnikas var iegūt atšķirīgas izturības OSB plātnes, kas būs piemērotas atšķirīgiem nolūkiem. Tās ražo gan no mīkstākas koksnes, gan cietākas.

OSB plātnes ir arī SIA "PL Logistics" preču klāstā. Tās pieejamas standarta izmēros un biezumā – 7 biezuma varianti. Piedāvājumā ir parastas un četrpusīgi spundētas plātnes. Tāpat kā citus materiālus, arī OSB plātnes pēc klientu vēlmēm var piegriezt vajadzīgajos izmēros. "PL Logistics" nodrošina arī preču piegādi.

Lasiet vairāk: www.saplaksnis.lv

Mēbeļu izgatavošana

Individuāla mēbeļu izgatavošana noteikti ir tā vērta, lai tajā ieguldītu idejas un līdzekļus. Tā ir iespēja iegūt tieši vajadzīgajai telpai un tās mērķiem atbilstošu iekārtojumu. Tas attiecas gan uz mājokļiem, gan uzņēmumu darba telpām un sabiedriskām vietām. Iegādājoties gatavas mēbeles, izvēle ir ierobežota. Kad izgatavo mēbeles pēc pasūtījuma, ir iespējams izvēlēties visu līdz pēdējai niansei – izmērus, plauktu un atvilktņu daudzumu, materiālu, krāsas, funkcionālās un dekoratīvās detaļas, paredzēt vietu iebūvējamajai tehnikai un tamlīdzīgi.

Individuāla mēbeļu izgatavošana ļauj pārdomāti plānot interjeru telpā. Izvietot mēbeles maksimāli funkcionāli, atstāt pietiekamu plašu brīvo telpu, rēķināties ar logiem, durvīm, ventilācijas šahtām un citiem objektiem. Gudri izvietojot mēbeles telpās, kas paredzētas lielam cilvēku daudzumam, tā var organizēt cilvēku plūsmu un uzturēšanos tajās.

Starp SIA "PL Logistics" piedāvātajiem pakalpojumiem ir arī mēbeļu izgatavošana. Atbilstoši paredzētajam izmantošanas veidam var pasūtīt krāsotas, pulētas, lakotas vai citādāk apstrādātas mēbeles gan no vienkāršākiem materiāliem, gan masīvkoka. "PL Logistics" iespējams arī pasūtīt mēbeļu detaļu izgatavošanu, kuras pēc tam atliek vien samontēt. Tiek pieņemti daudzveidīgi pasūtījumi gan mājokļu, gan komerctelpu mēbeļu izgatavošanai.

Lasiet vairāk: www.saplaksnis.lv