SIA "Konsol Logi" – iekšdurvis, bīdāmie logi, lodžiju iestiklošana

15041253.jpg

Iekšdurvis

Ikviens agrāk vai vēlāk nonāk pie lēmuma ieviest izmaiņas sava mājokļa interjerā, un viena no dilemmām, ar kuru cilvēki saskaras, ir – kādas iekšdurvis izvēlēties. Tas nav nemaz tik vienkārši, kā pirmajā mirklī varētu šķist, jo iekšdurvis ir elements, kam jābūt saskanīgam ne tikai ar interjera dizainu, bet arī jāspēj izturēt lielu funkcionālo slodzi un vienlaikus jābūt apmierinošam arī cenas ziņā.

Vieni no svarīgākajiem parametriem, kas jāizvērtē, izvēloties istabas durvis, ir to materiāls un furnitūra, jo no tiem vislielākajā mērā atkarīga ne tikai cena, bet arī durvju ekpluatācijas īpašības un kalpošanas laiks. Tirgū tiek piedāvātas visdažādākās iekšdurvis – laminētas, finierētas, priedes koka, PVC plēves, ar vai bez stiklojuma utt. Katram no piedāvātajiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc, iegādājoties iekšdurvis, noteikti jānoskaidro to būtiskākās īpatnības, nevis jāvadās tikai pēc estētiskā izskata.

Kad ir izlemts par to, kāda materiāla starpistabu durvis apmierina visvairāk, nākamais, par ko jāpadomā, ir durvju krāsa – to ieteicams izvēlēties, izejot no mājokļa interjera stila. Piemēram, klasiskā vai baroka stilā iekārtotā mājoklī lieliski iederēsies ļoti gaišas vai piesātinātas tumšas krāsas iekšdurvis. Etniskā vai kantrī stila interjeram labi piemērotas būs iekšdurvis rudos toņos. Savukārt durvju konstrukcijas dabīgos toņos ir universālas un lieliski iekļausies jebkurā interjerā. Iekšdurvis var izvēlēties arī atbilstoši grīdas vai sienu, kā arī mēbeļu krāsai.

Ļoti daudzveidīgs istabas durvju klāsts pieejams "Konsol Logi" uzņēmumā, kur piemērotākās durvis ikvienam palīdz piemeklēt durvju sfērā pieredzējuši speciālisti. Uzņēmums piedāvā laminētas, PVC plēves, priedes koka, finierētas un eko finierētas istabas durvis, kā arī durvju furnitūru no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem, kas pasaulē guvuši lielu atzinību, pateicoties produkcijas augstajai kvalitātei, drošības un izturības līmenim, kā arī elegantajam izskatam. "Konsol Logi" atrodamas iekšdurvis plašā krāsu paletē, dizaina un faktūras izpildījumos, turklāt par demokrātiskām cenām, lai ikvienam būtu vienkārši vienuviet atrast savai gaumei atbilstošāko variantu.

Lasiet vairāk: www.konsol.lv

Bīdāmie logi

Mūsdienu plastikāta logi atšķiras ne tikai pēc veida un tehniskajām īpašībām, bet arī pēc konstrukcijas. Atšķirībā no ierastajiem logiem, kas veras uz sevi, bīdāmie logi ir ērti atverami uz sāniem. Neskatoties uz to, ka bīdāmie logi izmaksā dārgāk nekā parastie modeļi, to pielietojums vairumā gadījumu 100% attaisnojas. Bīdāmie logi ir lieliski piemērots variants telpām ar ierobežotu platību, kā arī šādas konstrukcijas ideāli der lodžiju iestiklošanai. Uzstādot bīdāmos logus, piemēram, virtuvē, kur bieži vien uz palodzes tiek glabātas dažādas virtuves darbos nepieciešamas lietas, ērtības ir jūtamas uzreiz, jo pirms loga atvēršanas nav jādomā, kā atbrīvot palodzi un kur uz laiku salikt visus uz tās glabātos priekšmetus.

Bīdāmie logi visbiežāk tiek pielietoti balkonu un lodžiju iestiklošanai. Konstrukcijas piešķir lodžijai vai balkonam pievilcīgu skatu, vienlaikus ļaujot uz visiem laikiem aizmirst par caurvēju mājoklī. Kā likums, balkoni un lodžijas ir nelielas telpas, tāpēc bīdāmie logi ir ļoti komfortabls veids, kā ietaupīt vietu, jo, kā zināms, atverot klasisko logu, tas aizņem teju pusi no lodžijas/ balkona platības un jūtami mazina pārvietošanās komfortu tajā, kā arī ietekmē telpas vizuālās īpašības un ierobežo iekārtošanas iespējas.

Ilgmūžīgi uzticamas kvalitātes bīdāmie logi lodžijām un balkoniem plašā daudzveidībā pieejami SIA "Konsol Logi", kas nozarē veiksmīgi un stabili darbojas jau kopš 2011. gada. Uzņēmums ir iecienīts patērētāju vidū, pateicoties augstas klases produkcijai, patīkamām cenām un izcilai profesionalitātei, apkalpojot ikvienu, kas vēršas pie "Konsol Logi" pēc palīdzības mājokļa, biroja vai citas nozīmes ēku un telpu labiekārtošanā. Uzņēmuma produkcijas klāstā pieejamas bīdāmās alumīnija logu konstrukcijas uz divām, trim un četrām vadotnēm ar iespēju atvērt logu ailes līdz pat 75%.

Lasiet vairāk: www.konsol.lv

Lodžiju iestiklošana

Daudzi noteikti kaut reizi ir apsvēruši tādu iespēju kā balkonu vai lodžiju iestiklošana. Kādam tas ir aktuāli, lai pasargātu lodžiju no āra putekļiem, krītošām koku lapām, sniega un lietus, savukārt citam ir vēlēšanās pārvērst savu balkonu vai lodžiju par omulīgu vietiņu, kur netraucēti baudīt atpūtu vai nodoties hobijiem. Tāpat vairumam balkons vai lodžija kalpo kā vieta, kur uzglabāt dažādas ikdienā reti izmantotas mantas, kuras nepieciešams pasargāt no laikapstākļu nelabvēlīgās ietekmes. Lai kādam mērķim kalpotu balkons vai lodžija, mūsdienās uzglabāšanas vai telpas labiekārtošanas iespēja ir ļoti viegli realizējama, pasūtot tādu pakalpojumu kā lodžiju iestiklošana, ko vēlams uzticēt tikai šīs jomas profesionāļiem, kas spēj darbu paveikt kvalitatīvi, uzticami un ar 100% garantiju, ka logs kalpos ilgus gadus.

Lodžiju iestiklošana ir ekonomisks un efektīvs veids, kā pasargāt telpu no putekļiem un mitruma. Lielu popularitāti mūsdienās iemantojušas alumīnija konstrukcijas, pateicoties to vieglajam svaram un ilgmūžībai – alumīnija konstrukcijas var kalpot vairākus gadu desmitus bez sākotnējās funkcionalitātes, vizuālo īpašību un kvalitātes izmaiņām. Lodžiju iestiklošana ar šāda veida logiem ļauj ne tikai pasargāt telpu no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes, bet arī padarīt to par pilnvērtīgu istabu. Papildus nosiltinot balkona vai lodžijas sienas un grīdu, tajā var ierīkot gan sporta zāli, gan darba telpu, gan vietu, kur nodoties relaksācijai vai pat ierīkot ziemas dārzu. Vēl viena būtiska priekšrocība, ko dāvā lodžiju iestiklošana, ir vairāk siltuma mājokļa telpās, kā arī lielāka drošība, īpaši, ja ģimenē ir mazi bērni, kas mēdz šad tad rotaļāties uz lodžijas.

Lodžiju iestiklošana iespējama gan ar bīdāmām konstrukcijām, gan ar klasiskajiem veramajiem logiem, kas atkarīgs vien no klienta vēlmēm. Šādu pakalpojumu jau kopš 2011. gada piedāvā uzņēmums "Konsol Logi", kas, pateicoties darbinieku zināšanām un gadiem ilgi krātai pieredzei, spējis rast risinājumu visdažādākā tipa balkoniem un lodžijām. Uzņēmums ne tikai piedāvā dažāda veida logus par draudzīgām cenām, bet arī nodrošina to mērīšanu un piegādi, kā arī veic profesionālu logu montāžu un ārējo apdari.

Lasiet vairāk: www.konsol.lv