SIA "Erfe" – skursteņi, dūmvadi, apkures katli

15036872.jpg

Skursteņi

Skursteņi ir punkts uz "i" ēku apkures dūmvadu sistēmām. Ikviens mājokļa īpašnieks vēlas, lai tie gan kvalitatīvi pildītu savas funkcijas, gan veiksmīgi iekļautos ēkas vizuālajā tēlā. Skursteņi, pirmkārt, izvada dūmgāzes no dūmvada sistēmas. Ne mazāk svarīga ir otra funkcija – velkmes nodrošināšana, kas ir pamatnoteikums dūmu izvadei un kurināmā degšanai nepieciešamā skābekļa pieplūdei. Tā kā skursteņi ir pakļauti gan karstumam, kas nāk no apkures sistēmas, gan ārējās vides un laikapstākļu ietekmei, ir svarīgi izvēlēties piemērotus materiālus to izgatavošanai. Jāatceras, ka skurstenis ir pakļauts arī mitruma un skābju kondensātam. Jo kvalitatīvāki materiāli izmantoti, jo ilgāk un labāk skurstenis kalpos.

Lai skursteņi pilnvērtīgi funkcionētu, ir svarīga ne tikai materiālu izvēle, bet arī atbilstoša to uzstādīšana. Tas ir darbs, kas jāuztic profesionāļiem. Kvalitatīva uzstādīšana nodrošinās skursteņa funkcionalitāti. Kvalitatīvi veidotas salaiduma vietas ar jumtu, nepieļaus lieka mitruma piekļūšanu tā konstrukcijām. Jāatceras arī par regulāru un atbilstošu kopšanu, jo skursteņi ievērojami pasliktina visas apkures sistēmas darbību un rada draudus ugunsdrošībai, ja tie ir aizsērējuši.

Latvijā ievērojamu popularitāti jau ilgi bauda dūmvadu sistēmu ražotājs SIA "Erfe", kas piedāvā kvalitatīvus, mūsdienu prasībām atbilstošus skursteņus. Lielā pieredze, darbojoties apkures sistēmu tirgū, ļāvusi izstrādāt universālus un izdevīgus produktus, kuri atbilst būvniecības materiālu prasībām un ir ieguvuši Eiropas CE sertifikātus.

Lasiet vairāk: www.erfe.lv

Dūmvadi

Bieži vien galvenā uzmanība tiek pievērsta apkures sistēmu redzamajai daļai, kas nav paslēpta skatienam, taču labi dūmvadi nav mazāk svarīgi kā kvalitatīva krāsns vai apkures katls. Galvenais, ko atcerēties, jāizvēlas apkures tipam atbilstošs dūmvads.

Šodienas tirgus piedāvājumā aizvien ir mūrētie dūmeņi, kā arī tiek piedāvāti metāla un keramikas dūmvadi. Tā kā arvien biežāk tiek izmantotas mūsdienīgas apkures iekārtas, kuru radītās dūmgāzes, kondensāts un sodrēji ir pārāk agresīvi tradicionālajiem ķieģeļu dūmvadiem, lielu popularitāti ir ieguvušas keramikas dūmvadu sistēmas. Šie dūmvadi ir universāli, piemēroti gan cietā, gan šķidrā kurināmā krāsnīm, kas rada zemas temperatūras dūmgāzes. Tie ir izturīgi pret mitruma un skābju kondensātu.

Mūsdienīgie keramikas dūmvadi ir ērti montējami. Ražotāji to daļas veido tā, lai viegli varētu izveidot konkrētajai ēkai atbilstošu dūmvadu sistēmu. Tas ļauj montāžu paveikt ievērojami ātrāk un tā samazināt darbu izmaksas. Izvēloties dūmvadus, jāpievērš uzmanību salaiduma vietu kvalitātei. Labi izstrādātas salaiduma vietas nodrošina precīzu montāžu, augstvērtīgu dūmvada funkcionalitāti un ugunsdrošību.

SIA "Erfe" piedāvātie dūmvadi ir iekarojuši klientu uzticību ar savu augsto kvalitāti, ērto montāžu un piemērotību jebkādām apkures sistēmām. "Erfe" dūmvadu sistēmas ir mūsdienīgs produkts, kas ir izmantojams arī tradicionālajai apkurei. Tās atbilst visām siltumefektivitātes un ugunsdrošības prasībām un ir sertificētas.

Lasiet vairāk: www.erfe.lv

Apkures katli

Mūsdienīgi apkures katli ir labākais veids, kā efektīvi un izdevīgi nodrošināt privātmāju apkuri. Lielu popularitāti apkures sistēmu tirgū saglabā malkas un granulu apkures katli. To priekšrocības ir zemās kurināmā izmaksas un ērtā lietošana. Tiem, kuriem ir iespēja pašiem sagādāt malku un to izžāvēt, izdevumi var būt pavisam mazi, it īpaši, ja salīdzina ar gāzes apkures izmaksām. Granulas būs nedaudz dārgākas par malku, taču šī kurināmā sistēmas lietošana prasīs mazāku iesaisti, izvēloties apkures katla modeli ar automātisku granulu padeves sistēmu.

Šodien ražotāju piedāvātie apkures katli tiek veidoti maksimāli energoefektīvi un droši, kā arī tiek pievērsta uzmanība tam, lai tie būtu ērti lietošanai. Daudziem modeļiem ir iespēja regulēt jaudu, kas ļauj viegli uzturēt mājoklī vēlamo temperatūru. Apkures katliem tiek papildus pievienoti dažādi elementi un kontroles mehānismi, kas palīdz uzraudzīt to darbību un atvieglo apkopi.

SIA "Erfe" piedāvātie malkas un granulu apkures katli izceļas ar labas kvalitātes un pieejamas cenas apvienojumu. Malkas katli ir piemēroti arī kurināšanai ar briketēm, oglēm un kūdras briketēm. Klientu izvēlei pieejami granulu kalti ar manuālo un automātisko granulu padeves sistēmu. Atbilstoši mājokļa platībai, iespējams iegādāties dažādas jaudas modeļus.

Lasiet vairāk: www.erfe.lv