SIA "Eirofiltri" — ūdens attīrīšanas filtri, mehāniskie filtri, filtri sadzīves tehnikai

15047729.jpg

Ūdens attīrīšanas filtri

Ūdens attīrīšanas filtri nodrošina tīru un uzturā lietojamu ūdeni Jūsu mājās. Mēs visi zinām, cik svarīgs ir tīrs un kvalitatīvs ūdens mūsu veselībai un skaistumam, tāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku savos mājokļos izvēlas uzstādīt ūdens filtrus. Ūdens attīrīšanas filtri ir paredzēti ūdens mehāniskai un ķīmiskai apstrādei — šādā veidā notiek ūdens attīrīšana. Piemēram, mehāniskā ūdens attīrīšana palīdz atdalīt tādus nevajadzīgus piemaisījumus kā rūsa, nogulsnes, smiltis, ūdenszāles, māls. Savukārt ķīmiskā attīrīšana, piemēram, filtrēšanā izmantojot aktīvo ogli, palīdz attīrīt ūdeni no hlora, arsēna, dzīvsudraba, dažādām eļļām, herbicīdiem, pesticīdiem, kancerogēniem — tās ir vielas, ko pavisam noteikti nevēlēsieties uzņemt savā organismā līdz ar ūdens lietošanu.

Ūdens attīrīšanas filtri, ko ražo Latvijas uzņēmums "SIA EIROFILTRI", nodrošinās jaunu ūdens kvalitāti jūsu mājās. Šie filtri tiek ražoti ar preču zīmi "JUNKORS FILTRI", un to lielākā atšķirība no ierastajiem filtriem ir tā, ka izmantojot vienu filtru, var panākt gan mehānisko, gan ķīmisko ūdens attīrīšanu. Klienti izvēlas šo risinājumu, jo, pirmkārt, tas ir izdevīgs izmaksu ziņā, otrkārt — pēc filtru uzstādīšanas tos var izmantot ilgā laika periodā (vismaz 3 mēnešus), un, treškārt, tā ir lieliska iespēja uzturā lietot garšīgāku ūdeni, kas ir arī draudzīgāks ādai un sadzīves tehnikai.

Lasiet vairāk par ūdens attīrīšanas filtru iespējām: www.junkorsfiltri.lv

Mehāniskie filtri

Mehāniskie filtri ūdens attīrīšanai palīdz attīrīt ūdeni no mehāniskajiem piemaisījumiem, piemēram, no smilts, māla, rūsas, dūņām. Šāds risinājums ir populārs visdažādākajās mājsaimniecībās — gan dzīvokļos, gan privātmājās. Mehāniskie filtri nodrošina patērētājiem kvalitatīvu un tīru ūdeni, kas ir ļoti svarīgs mūsu veselībai un arī skaistumam. Turklāt tiem ir zemi ekspluatācijas izdevumi, vienkāršs uzstādīšanas process un augsta attīrīšanas efektivitāte. 

Mehāniskie filtri "JUNKORS FILTRI" ūdens attīrīšanas procesā izmanto poliestera šķiedras, presēta polipropilēna vai polipropilēna diegu. Piemēram, filtrs 10 MK PE "BALTS", pateicoties mehāniskajam ūdens filtrēšanas elementam no poliestera šķiedras, nodrošinās perfektu ūdens attīrīšanu no tādiem mehāniskajiem piemaisījumiem kā rūsa un nogulsnes. Visa "JUNKORS FILTRI" produkcija ir ražota Latvijā.

Uzziniet vairāk arī par citiem mehānisko filtru produktiem: www.junkorsfiltri.lv

Filtri sadzīves tehnikai

Ūdens kvalitāte ietekmē ne tikai mūsu veselību, bet arī sadzīves tehnikas stāvokli un kalpošanas laiku. Filtri sadzīves tehnikai tiek izmantoti mājsaimniecībās, lai novērstu katlakmens veidošanos, kas var negatīvi ietekmēt tehnikas darbību. Filtri sadzīves tehnikai visbiežāk tiek izmantoti veļas vai trauku mazgājamajām mašīnām, ūdens boileriem vai citām ūdens sildierīcēm. 

Filtri sadzīves tehnikai "JUNKORS FILTRI" samazina sadzīves tehnikas sildelementa un citu detaļu apkaļķošanos. To nodrošina polifosfāta sāļi, kas ir filtrējošā elementa sastāvā. Tiem reaģējot ar ūdenī esošo kalciju, tiek pārveidota kaļķa ķīmiskā formula — kā rezultātā — tiek mīkstināts ūdens ("JUNKORS FILTRI" filtrs 10 MK PL ‘’DZELTENS’’). 

Uzziniet arī par citiem filtriem sadzīves tehnikai: www.junkorsfiltri.lv