SIA "EF Translate" – tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, dokumentu tulkošana

15040345.jpg

Tulkošanas birojs

Tulkošanas birojs "DS Translate" jau vairākus gadus sniedz tulka pakalpojumus Latvijas un ārvalstu tirgū, vairāk vēršot uzmanību uz rakstiskajiem tulkojumiem. Tulkošanas birojs ir uzkrājis daudzveidīgu pieredzi un nostiprinājis savas zināšanas plaša spektra dokumentu tulkošanā. "DS Translate" sniedz ne tikai rakstiskos, bet arī mutiskos tulkošanas pakalpojumus. Tulkošanas birojs iztulkos nepieciešamos tekstus, ievērojot pareizu valodas stilistiku, ko prasa attiecīgais tulkojamais dokuments.  "DS Translate" ir pieredzējusi tulku komanda, kas prasmīgi un kvalitatīvi veic savu darbu, nodrošinot klientam augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus. Tulkošanas birojs veic tulkojumus vairāk kā 20 valodās – angļu, igauņu, lietuviešu, latviešu, krievu, spāņu, somu, franču un citās valodās.

Lasiet vairāk: www.dstranslate.lv

Tulkošanas pakalpojumi

Kad nepieciešami tulkošanas pakalpojumi, tulkošanas darbs ir jāuztic jomas profesionāļiem. "DS Translate" piedāvā veikt gan rakstiskos, gan mutiskos tulkošanas pakalpojumus. Uzņēmuma komandā strādā augsti kvalificēti un profesionāli tulkotāji, kas prasmīgi veic norādīto tulkošanas darbu. Uzņēmuma tulkošanas pakalpojumos ietilpst gan mutiskā un rakstiskā tulkošana, kā, piemēram, mājaslapas satura tulkošana, CV sastādīšana nepieciešamajā valodā u.c. "DS Translate" piedāvā notariāli apstiprināt tulkojumu, taču jāņem vērā, lai to paveiktu, būs nepieciešama tulkojamā dokumenta oriģināls. Dodoties studēt vai strādāt uz ārzemēm, bieži vien nepieciešami tulkošanas pakalpojumi, lai sastādītu CV vai veiktu izglītības iestādes izsniegto dokumentu apliecinājumu tulkojumu nepieciešamā valodā.

Lasiet vairāk: www.dstranslate.lv

Dokumentu tulkošana

Dokumentu tulkošana ir tulkošanas biroja "DS Translate" ikdiena. Uzņēmums nodrošinu dažādu dokumentu tulkošanu vairāk kā 20 valodās. "DS Translate" profesionālā tulku komanda veic darbu atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem, ievērojot nepieciešamo dokumentu valodas stilistiku. Dokumentu tulkošana ir jāuztic prasmīgiem tulkiem, lai tulkojums būtu precīzs oriģinālajam tekstam. Šis ir svarīgs noteikums, it īpaši, ja plāno doties studēt vai strādāt uz ārzemēm. Ārzemju izglītības iestādes strikti skatās, vai veiktais tulkojums atbilst oriģinālajam dokumentam. Dokumentu tulkošana, ko piedāvā "DS Translate", pieejama šādās valodās, kā angļu, vācu, krievu, itāļu, spāņu, holandiešu, moldāvu, zviedru, ķīniešu, japāņu, somu, turku un citās valodās.

Lasiet vairāk: www.dstranslate.lv