SIA "Aurabalt Ltd" – medicīnas preces, mutes dobums, zobu higiēna

15042018.jpg

Medicīnas preces

Medicīnas preces ir nepieciešamas ne tikai ārstu praksēm, bet arī poliklīnikām, pārtikas un vides laboratorijām u. c. Medicīnas preču tirgotāji piedāvā produktus, kas nepieciešami ārstniecības procesā. SIA "Aurabalt Ltd" piedāvā plašu medicīnas preču un piederumu klāstu no pasaulē atzītiem ražotājiem. Uzņēmums piedāvā medicīnas preces, kas nepieciešamas stomatoloģijā – dažāda veida ķirurģiskos materiālus, dezinfekcijas līdzekļus, zobu birstes, dažādus mutes dobuma gēlus u.c. SIA "Aurabalt LTD" piedāvātās medicīnas preces palīdz uzlabot zobu higiēnu un rūpēties par mutes dobuma veselību.

Lasiet vairāk: www.aurabalt.lv

Mutes dobums

Mutes dobums nodrošina daudz svarīgu funkciju, kā elpošanu, runāšanu, ēšanu un garšas sajušanu. Tieši mutes dobumā tiek sasmalcināta uzņemtā barība, lai gremošanas traktam būtu mazāk darba. Ir ļoti svarīgi mutes dobumu uzturēt kārtībā, jo bieži vien pirmie slimības simptomi ir nosakāmi, apskatot muti. Mutes dobums sevišķi jākopj tieši slimības laikā, tādējādi mazinot siekalu atdalīšanos, kas rada labvēlīgus apstākļus mikrobu attīstībai. Ikdienā ieteicams tīrīt zobus pēc katras ēdienreizes, lai mazinātu mikrobu iespējamo attīstību un uzturētu lielisku zobu higiēnu. Ja ievēro pārmaiņas mutes dobumā, nepieciešams doties pie ārsta vai pamēģināt nomainīt mutes kopšanas līdzekļus, kas var ietekmēt mutes dobuma stāvokli. SIA "Aurabalt LTD" piedāvā medicīnas preces, kas palīdzēs uzturēt mutes dobumu veselā stāvoklī.

Lasiet vairāk: www.aurabalt.lv

Zobu higiēna

Vairums cilvēku nesaprot, kāpēc ir nepieciešama profesionāla zobu higiēna. Zobu higiēna ir jāievēro ne tikai tāpēc, lai zobi tik ātri nebojātos, bet arī lai elpa vienmēr būtu svaiga un personai, kas ar jums veido sarunu, būtu patīkami atrasties jūsu kompānijā. Slikta elpa un asiņojošas smaganas ir pirmais brīdinājums, ka zobu higiēna nav veikta augstā līmenī. Zobi ir jācenšas tīrīt pēc katras ēdienreizes, lai mazinātu mikrobu attīstības risku. Ārsti iesaka vismaz reizi gadā apmeklēt zobu higiēnistu, lai noņemtu radušos kariesu un pārliecinātos, vai smaganas ir veselas. SIA "Aurabalt LTD" medicīnas preču klāstā ir pieejamas preces, kas palīdzēs uzlabotu zobu higiēnu un ikdienā rūpēsies, lai mutes dobums ir vesels. 

Lasiet vairāk: www.aurabalt.lv