MMOM – mana moduļu māja

freja-modulu-maja-95m2.jpg

Ražojam energoefektīvas A+ klases ekoloģiskas koka mājas, kuru mājas platību iespējams pielāgot jebkurā dzīves laikā. Ja paplašinās ģimenē dzīvojošo skaits, pievienojam mājai papildu moduli papildu dzīvojamajai platībai. Mājas ražojam pēc moduļu un siltinātu paneļu tehnikas. 

Esam izstrādājuši pēc ģimeņu pieprasījuma 10 māju projektus, apmierinot vajadzību pēc plašas un gaišas mājas, kā arī nelielas un kompaktas dzīvojamās platības. 

Populārākais nelielas viesu vai atpūtas mājas projekts ir Lokijs ar 36 kvadrātmetru platību. Mājai plānota viena guļamistaba un dzīvojamā zona ar virtuvi. Ja šis variants ir par mazu, papildus pievienojot 9m2 moduli, iegūsiet 45m2 māju ar divām guļamistabām. Tādējādi, papildus pievienojot moduļus, iegūsiet papildu telpu dzīvojamā zonā, saimniecības telpas un citas papildu nepieciešamās telpas.

Salīdzinoši jauns mājas projekts Odin T un Ronja tika izstrādāts pēc Skandināvijus tirgus pieprasījuma. Mājai ir divslīpu jumts, dzīvojamajā zonā griestu augstums virs 3m, sniedzot mājas saimniekiem gaišu dzīvojamo telpu. Māju projekti pieejami, sākot ar divām guļamistabām. Informācija par māju projektiem apskatāma MMOM mājaslapā, sadaļā "Moduļu mājas" – https://www.mmom.lv/modulumajas/.

Ja plānojat mājas piebūvi, droši vērsieties pie MMOM ar savu ideju, un mēs to realizēsim!

Plānojat viesu māju vai atpūtas māju? Saplānosim un realizēsim, kā arī piedāvājam saražot un realizēt piemājas biroja māju, kas bija diezgan pieprasīta mājsēdes laikā.

Sadarbojoties ar ilggadējiem un pārbaudītiem sadarbības partneriem, nodrošinām pilnu mājas realizēšanas ciklu – sākot ar projektu izstrādi un saskaņošanu attiecīgajās institūcijās, zemes gabala sagatavošanu, mājas pamatu un komunikāciju izbūvi, mājas ražošanu, piegādi un uzstādīšanu un visbeidzot tās iekšdarbu realizāciju. Pilns darbu cikls, lai varētu nodot māju ekspluatācijā

Piedāvājam pamatā MMOM māju fasādes no sausiem, ēvelētiem dēļiem. Izmantojam kvalitatīvas Vācijā un Zviedrijā ražotas ūdens bāzes fasādes krāsas. Kā arī piedāvājam apšūt māju ar cita veida tirgū pieejamo fasādes apdares materiālu.

Mājas sirds un pamats ir siltināts mājas koka karkass (250 mm izolācija jumtā, 200 mm – ārsienās, 250 mm – grīdā), kuram nodrošinām 10 gadu garantiju.

Jumta segumam izmantojam Ruukki classic oriģinālo metāla jumta segumu un ūdens noteksistēmas.

Nodrošinot energoefektivitāti, izmantojam ar GEALAN 8000 7 kameru profilu logus un ārējās durvis ar divu kameru paketi ar 3 stikliem, kas lieliski kalpo un atstāj telpās siltumu.

Noteikti iesakām klientiem mājām virs 60 m2 gaisa apmaiņai iebūvēt rekuperācijas sistēmu un kā apkures sistēmu izvēlēties mūsdienīgo gaiss–ūdens siltuma sūkni. Tas būs ekonomisks un ērti lietojams risinājums. 

Kā papildu servisu piedāvājam aprīkot māju ar saules paneļiem, sadarbojoties ar tirgus profesionāļiem, kuri veiks aprēķinus un ieteiks piemērotāko risinājumu atbilstoši ģimenes sastāvam un plānotajam enerģijas patēriņam.

Koka mājas ir mūsu tagadne un nākotne – ekoloģiskas dabai, ražotas un uzstādītas bez liekiem atkritumiem. Objektā uz vietas mājas uzstādīšana notiek pāris dienu laikā un bez lieka trokšņa.

 

Uz tikšanos pie mums ražotnē uz individuālu bezmaksas konsultāciju Saulkrastos, Saules pilsētā!

Saziņai: +371 20 4444 84, info@mmom.lv

https://www.mmom.lv/