Kredītu salīdzināšana uzņēmumiem

kredits-uznemumiem-1-.jpg

Strauja uzņēmējdarbības attīstība ir ikviena uzņēmēja sapnis, tomēr ne vienmēr izdodas to uzreiz un tik ātri realizēt. Daudzi no uzņēmējiem jau pašā sākumā meklē papildu līdzekļus, kurus investēt sava uzņēmuma attīstībai, tādējādi strauji palielinot apgrozījumu un peļņu. Savukārt tiem, kuri kādu laiku aktīvi darbojas savā nozarē, mēdz būt situācijas, kad finansiāls atbalsts ir nepieciešams papildus attīstības veicināšanai.

Tradicionāli finansiālo atbalstu uzņēmēji cenšas rast sarunās ar komercbankām, tomēr ne visiem izdodas to saņemt vai tiek piedāvāts ne pats izdevīgākais aizdevums, kāds būtu pieejams, apskatot plašāku piedāvājumu klāstu, tostarp – arī no citiem aizdevējiem. Arī investoru meklēšana, ko veic jaunie uzņēmēji jeb tā dēvētie “start up” uzņēmumi, ne vienmēr sniedz vēlamo rezultātu, turklāt tas ir laikietilpīgs process. Tomēr, neskatoties uz to, uzsākot uzņēmējdarbību, finansiālais atbalsts jaunajiem uzņēmējiem ir ļoti nozīmīgs – kā instruments, ar kura palīdzību tiek atvieglota turpmākā budžeta plānošana.

Lielisks risinājums, kā saņemt kredītu uzņēmējiem, turklāt izdevīgāko, kāds vien tas pieejams, ir iespēja salīdzināt vadošo aizdevēju piedāvājumus Latvijā, tādējādi ietaupot gan savu laiku, gan naudas līdzekļus, kurus iespējams pēc tam novirzīt citiem projektiem, plānojot uzņēmuma budžetu ilgtermiņā. Šāds finanšu pakalpojums – kredītu salīdzināšana uzņēmumiem –, kuru piedāvā kompānija Elizings, sniedz iespējas uzņēmējiem salīdzināt tādus aizņēmuma veidus kā:

  • naudas kredīts apgrozāmiem līdzekļiem (faktorings),
  • līzings auto parka paplašināšanai,
  • esošo kredītu apvienošana finanšu rādītāju uzlabošanai.
 

Jebkura veida aizdevums biznesa uzsākšanai vai tā attīstīšanai var kalpot kā lielisks atspēriena punkts ceļā uz panākumiem un uzņēmuma atpazīstamību, tomēr svarīgi arī izvēlēties atbilstošāko izvirzītajam  mērķim. Nenoliedzami, ikviens veiksmīgs finanšu darījums, tostarp aizņēmums, kas tiek veiksmīgi atmaksāts, kā to paredz aizdevuma līgums, ir ieguvums uzņēmumam kopumā. Pozitīvi tiek ietekmēti arī uzņēmuma finanšu rādītāji. Tas norāda, ka jebkāda veida investīcijas ilgtermiņā ļauj augt un attīstīties. Atliek vien apdomīgi pieņemt lēmumus.

Tādēļ, uzņēmēj, pirms aizņemies, salīdzini visas iespējas un izvēlies sev piemērotāko finansējuma veidu tā, lai tas būtu izdevīgākais kredīts uzņēmumam, kas tiecas sasniegt mērķus! Turklāt izdevīgums neslēpjas tikai zem viena parametra, kas ir procentu likme. Arī citi piedāvājuma parametri var atšķirties un papildu priekšrocības katram aizdevumam būs citādākas. Pievērsiet uzmanību arī tām, jo, iespējams, labākais un piemērotākais ne vienmēr būs izdevīgākais. Nepieciešamības gadījumā rekomendējam sazināties ar nozares speciālistiem.