Elektriskais skrejritenis – pirkt vai nomāt?

skrejriteni.jpg

Gandrīz visās lielākajās Latvijas pilsētās ir novērojams tas, ka cilvēkiem patīk pārvietoties ar elektriskajiem skrejriteņiem. Patiesībā elektriskie skrejriteņi ir izkonkurējuši citus alternatīvos pārvietošanās veidus. Varbūt esat domājuši par to, kā ir ērtāk un izdevīgāk – pirkt vai nomāt skrejriteni. Par to arī vēlamies detalizētāk parunāt šajā rakstā. 

Šobrīd Latvijā ir pieejami dažādi nomas servisi, kas piedāvā nomāt elektriskos skrejriteņus. Iespējams, ka esat izmēģinājuši dažādus servisus un piedāvāto skrejriteņu klāstu, lai atrastu savu favorītu.

Protams, katram no mums ir sava paradumi un ikdienas gaitas, kas vistiešākajā mēra ietekmē to, vai skrejriteni iegādāties vai tomēr izvēlēties to īrēt. Pirmais un svarīgākais kritērijs, kas būtu jāapskata, nosliecoties par labu vienam vai otram skrejriteņa izmantošanas veidam – cik bieži jūs lietojat skrejriteni. Ja elektriskais skrejritenis ir jūsu ikdiena un ar to pārvietojaties katru dienu vai pat vairākas reizes dienā, tad noteikti būtu jāapsver skrejriteņa iegāde.

Modernais un kompaktais Xiaomi elektriskais skrejritenis 

Xiaomi elektriskais skrejritenis ir viens no TOP skrejriteņu modeļiem, kuru izvēlas ne tikai nomāt, bet arī iegādāties daudzi cilvēki, kuriem skrejriteņa lietošana kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Xiaomi elektriskais skrejritenis ir elegants un neuzbāzīgs modelis, kas lieliski iekļaujas pilsētas vidē. Ar šo elektriskā skrejriteņa modeli ir iespējams sasniegt līdz pat 25 km/h.

Ne vienmēr ir iespējams skrejriteni novietot pārredzamā vietā vai, piemēram, situācijā, kad ļoti jāsteidzas, nav laika meklēt tam piemērotu atstāšanas vietu, tad jāuzsver, ka Xiaomi elektrisko skrejriteni ir iespējams salikt burtiski 3 sekunžu laikā.

Lai dažādotu braukšanas pieredzi un pielāgotos konkrētai situācijai, varat izvēlēties kādu no trijiem šī skrejriteņa braukšanas ātrumiem – gājēju, standarta vai sporta. Jāmin, ka šis modelis ir aprīkots ar uzlabotu kinētiskās enerģijas reģenerācijas sistēmu, kas ļauj krietni pagarināt akumulatora darbības ilgumu. 

Ja būsit iegādājies skrejriteni, jums tas būs pieejams jebkurā brīdī, līdz ar to nebūs ne jāstāv rindā, lai tiktu pie skrejriteņa, ne jālauza galva, vai varēsiet aizbraukt no punkta a līdz punktam b, jo jūsu privātajam elektro skrejritenim nebūs nekādu darbības zonu ierobežojumu.

Ja tomēr izvēlaties elektrisko skrejriteni nomāt, tad arī šai izvēlei ir dažādas priekšrocības, piemēram, jūs varat vienmēr būt droši, ka varēsiet nokļūt jebkurā vietā, kur vien ir šī skrejriteņa darbības zona, to novietot un doties tālāk savās dienas gaitās. 

Jāsaka, ka ne tikai pieaugušie ir iecienījuši skrejriteņus, bet arī bērni, līdz ar to, ja meklējat iegādei bērnu elektrisko skrejriteni, tad varat aplūkot tieši bērniem paredzētos un izstrādātos modeļus.

Tieši tagad, kad tik strauji tuvojas vasara, ir īstais laiks, lai atrastu sev piemērotu skrejriteni, kuru noteikti varat meklēt e-veikalā 220.lv, kas piedāvā gan pieaugušo, gan bērnu elektro skrejriteņus. E-veikals 220.lv ir unikāls ar to, ka tam ir ļoti plašs preču piedāvājums un patīkami piegādes nosacījumi, kurus katrs pircējs var izraudzīties piemēroti savām vajadzībām un vēlmēm.

Ieprieciniet sevi vai izvēlieties elektrisko skrejriteni bērnam, lai pārvietošanās pa pilsētas ielām vasarā būtu ātra, viegla un patīkama. Varēsiet aizmirst par garlaicīgiem un ilgiem sastrēgumiem – ar elektrisko skrejriteni tos var apbraukt ātri un bez aizķeršanās, ietaupot savu tik dārgo laiku.