Atklājiet INNVIGO pasauli

innvigo.jpg

INNVIGO ir Polijas specializētās lauksaimniecības ķīmijas ražotājs. Paralēli intensīvajai attīstībai vietējā vidē INNVIGO ienāk arī ārvalstu tirgos – gan Eiropas, gan tālākos, piemēram, Austrumu tirgos. Esam veiksmīgi ieviesuši savus produktus visaptverošai rapša un graudaugu aizsardzībai Čehijā, Slovākijā, Rumānijā, Ukrainā, Ungārijā un tagad arī Baltijas valstīs. Veicam pārdošanu kopumā 15 valstīs un strādājam, lai paplašinātu noieta tirgus dažādās pasaules daļās. Arvien drosmīgāk konkurējam ar lielākajiem ķīmiskajiem koncerniem un iegūstam vadošās pozīcijas pārdošanas reitingos.

Uzņēmums koncentrējas uz augstākās kvalitātes produktiem, kas pasargā kultūraugus un palielina ražu, saudzējot dabisko vidi. Nosaukums INNVIGO atspoguļo mūsu pieeju uzņēmējdarbības attīstībai: mūs raksturo novatorisms, enerģija, aizrautība un entuziasms. Lauksaimniecības izpratne, novatoriska pieeja problēmu risināšanai un jaunu risinājumu meklēšana, lai uzlabotu produktu kvalitāti, ir galvenais, kas raksturo INNVIGO.

Uzņēmums ir cilvēki. Tāpēc mūsu komandā ir vislabākie speciālisti, kuri savu profesionālo pieredzi ir guvuši plaši pazīstamos poļu un starptautiskos uzņēmumos. Īstenojam savu misiju un vīziju saskaņā ar mūsu noteikumiem un vērtībām. Esam entuziastu komanda, kas pieliek visas pūles, lai nodrošinātu saviem klientiem vislabāko apkalpošanu un veicinātu dinamisku mūsu uzņēmuma attīstību. Ikdienas saskarsme, savstarpēja uzklausīšana, ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņa ir mūsu darbības pamatā. Katram no mums ir unikālas zināšanas un profesionālā pieredze. Kopā veidojam stabilu pamatu turpmākai dinamiskai izaugsmei. Uzņēmums ir cilvēki. Kopā veidojam unikālu vērtību – INNVIGO. 

Mūsu misija – nodrošināt uzticamus un novatoriskus risinājumus kultūraugu aizsardzībai un augu apgādei ar barības vielām, piedāvājot profesionālu atbalstu un ekspertu padomus. Izstrādājot un īstenojot vislabākos risinājumus saviem klientiem, tiecamies pēc iespējas efektīvāk izmantot zināšanas un tehnoloģijas, kas ir attīstītas valstīs, kurās darbojamies.

Vīzija – INNVIGO 2025

INNVIGO ir poļu uzņēmums, kas darbojas pasaules vissvarīgākajos lauksaimniecības tirgos. Esam viens no pieciem vadošajiem augsto tehnoloģiju lauksaimniecības ķīmijas piegādātājiem visos tirgos, kuros darbojamies. Izstrādājam novatoriskus lauksaimniecības risinājumus, it īpaši atbalstot zinātnisko pētniecību un izglītības nozari.

Mūsu vērtības

Ticam, ka dots devējam atdodas divtik. Zinām, ka precizitāte un uzticamība ir pamatvērtības jebkura uzņēmuma veidošanā, tāpēc, pamatojoties uz savstarpīguma principu, uzskatām, ka klienti, ar kuriem mums ir prieks sadarboties, novērtēs to.

  • Mums ir svarīga mūsu biznesa partneru attīstība, cienām viņu laiku un kapitālu
  • Ņemam vērā klientu vajadzības — uzmanīgi klausāmies viņos un iesakām vislabākos risinājumus
  • Pievēršam uzmanību taustāmu rezultātu sasniegšanai saskaņā ar uzņēmējdarbības ētiku un cieņu pret citiem
  • Pastāvīgi meklējam jaunus, labākus un efektīvākus risinājumus
  • Apvienojam radošumu, ātrumu un efektivitāti ar vislabākajiem standartiem un vadības kultūru.

Ceram, ka katalogs tuvinās jums mūsu piedāvājumu un mudinās izvēlēties mūsu piedāvātos risinājumus. Jo, kā rāda mūsu pieredze, labiem risinājumiem nav jābūt dārgiem.

Vēlam augstu ražīgumu un aicinām uz sadarbību!

 

https://innvigo.lv