Uzņēmumi aicināti pieteikties gada balvai “Biznesa lepnums 2023”

Ekrānuzņēmums 2023-04-27 113006.jpg

Katram uzņēmumam ir sava veiksmes atslēga – vienam tās ir inovatīvas idejas, citam gluži pretēji – pragmātisks darbs, vēl citam – spēja izmantot situāciju. Bet, iespējams, lai veiksmīgi strādātu un attīstītu uzņēmumu, ir noderīgi apvienot visas šīs prasmes. “Biznesa lepnums 2023” atgriežas 2023. gada 20. jūnijā, lai izceltu labākos, veiksmīgākos un inovatīvākos uzņēmumus Latvijā!

Vai jūsu uzņēmums ir ieviesis inovatīvu produktu vai adaptējis jaunajiem apstākļiem kādu esošo? Esat īstenojuši oriģinālu produkta virzības stratēģiju? Esat veiksmīgi apguvuši jaunus tirgus Latvijā vai ārpus tās? Vai jūsu uzņēmums veiksmīgi realizējis uzņēmuma digitalizācijas procesus? Bet varbūt jūsu vērtību un attīstības pamatā ir ilgtspējīga uzņēmējdarbība – rūpes par sociālajām vērtībām un vidi? Varbūt tieši jūsu uzņēmums ir pelnījis iegūt “Biznesa lepnuma 2023” titulu un pastāstīt par sevi visai Latvijai!

Kas var pieteikties?

Uz gada balvu “Biznesa lepnums 2023” var pretendēt jebkurš uzņēmums, kurš lepojas ar saviem panākumiem un atbilst šiem kritērijiem:

  • 2022.gadā uzņēmuma apgrozījums nepārsniedz 10 miljonus eiro;
  • 2022.gadā uzņēmums ir strādājis ar peļņu;
  • uzņēmums veiksmīgi turpina strādāt arī 2023. gadā;
  • beidzamos 2 gadus (2022./2021. un 2021./2020.) uzņēmums uzrādījis apgrozījuma pieaugumu;
  • uzņēmumam nav nodokļu parādu.

Uzņēmumu balvai izvirzīt var pats uzņēmums (tā īpašnieks/darbinieki), sadarbības partneri vai klienti.

Kā tiks noteikts uzvarētājs?

Vērtējums tiks veikts atbilstoši apstiprinātajam konkursa nolikumam un vērtēšanas kritērijiem, un to īpatsvaram kopējā vērtējuma skalā. Uzvarētājs tiks noteikti 3 kategorijās, apkopojot uzņēmuma finanšu rādītājus un žūrijas vērtējumu.

Kāpēc piedalīties?

Uzvarētāji savā īpašumā jau tradicionāli iegūs galveno balvu “Veiksmes atslēgu”, kuras idejas autors ir mākslinieks Aivars Kerliņš. Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas organizatoru un sadarbības partneru sarūpētas dāvanas, kā arī pasākuma lieldrauga speciālbalva. Arī pasākuma dalībniekiem būs iespēja balsot par savu simpātiju.

Apbalvošanas ceremonija

Noslēguma pasākums un svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 20.06.2023, klātienē. Pasākums plānots 2 daļās:

  • 1.daļa – forums, kurā tiks pārrunāti uzņēmējiem aktuāli jautājumi (nodokļi, digitalizācija, finanses, izaicinājumi un risinājumi);
  • 2.daļa – gada balvas “Biznesa lepnums 2023” pasniegšanas ceremonija.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: Biznesa lepnums 2023.